تاریخ رسمی کنفرانس ال‌جی در MWC 2017 مشخص شد
30/10/1395 - 17:41
ال‌جی جی 6 هشتم اسفندماه معرفی می‌شود!
شرکت کره‌ای ال‌جی به طور رسمی دعوتنامه کنفرانس مطبوعاتی خود برای نمایشگاه MWC 2017 یا همان کنگره جهانی موبایل 2017 را منتشر کرد. این کنفرانس در روز بیست و ششم ماه فوریه مصادف با یکشنبه هشتم اسفند ماه سال 95 برگزار می‌شود. با سایت شبکه همراه باشید.

شرکت کره‌ای ال‌جی از جمله کمپانی‌های فعالی است که هر سال در نمایشگاه MWC خوش می‌درخشد. اگر به خاطر داشته باشید، ال‌جی سال گذشته و در جریان نمایشگاه MWC 2016 به طور رسمی از گوشی هوشمند ال‌جی جی 5 (LG G5) با بدنه ماژولار و منحصر به فرد رونمایی کرد. حال که وارد سال 2017 شده‌ایم و زمان زیادی تا برگزاری نمایشگاه MWC 2017 باقی نمانده است، شاهد انتشار دعوتنامه رسمی ال‌جی برای حضور در کنفرانس این شرکت برای نمایشگاه MWC 2017 هستیم.

با توجه به تیزری که ال‌جی منتشر کرده، کنفرانس اختصاصی این شرکت کره‌ای در روز بیست و ششم ماه فوریه مصادف با یکشنبه هشتم اسفند ماه سال 95 برگزار می‌شود. پیش‌بینی می‌کنیم که ال‌جی در جریان این کنفرانس از پرچمدار جدید خود یعنی گوشی هوشمند ال‌جی جی 6 (LG G6) رونمایی کند. تاکنون شایعات و خبرهای زیادی در مورد گوشی هوشمند ال‌جی جی 6 شنیده‌ایم. ال‌جی چندی پیش به طور رسمی تایید کرد که این محصول به نمایشگری با وضوح تصویر 2880 در 1440 پیکسل و نسبت 18:9 مجهز می‌شود. اطلاعات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را می‌توانید از مقاله "جزئیات جدیدی از نمایشگر ال‌جی جی 6 منتشر شد" مطالعه کنید.

ال‌جی همچنین پیش از این رسما اعلام کرد که برخلاف گوشی ال‌جی جی 5، پرچمدار جدیدش از بدنه ماژولار بهره‌مند نمی‌شود. همچنین آقای لی سوک جونگ (Lee Seok-jong) از اعضای شرکت ال‌جی هم چندی پیش اشاره داشت که ال‌جی در طراحی باتری گوشی ال‌جی جی 6 از تکنولوژی جدیدی استفاده می‌کند. با وجود اینکه اشاره دقیقی به این تکنولوژی نشد، آقای جونگ مدعی شد که بدنه ال‌جی جی 6 به هیچ عنوان داغ نمی‌شود و امنیت کاربران از نظر عملکرد باتری تضمین شده است. آقای جونگ همچنین اشاره داشت که گوشی هوشمند ال‌جی جی 6 از مجازی خنک کننده بهره‌مند می‌شود.

تمام این موضوعات سبب شده که ما بی‌صبرانه منتظر معرفی گوشی هوشمند ال‌جی جی 6 باشیم. حال که ال‌جی زمان دقیقی برگزاری کنفرانس خود در نمایشگاه MWC 2017 را مشخص کرده است، دقیقا می‌دانیم که باید برای دیدن پرچمدار جدید شرکت ال‌جی تا چه زمانی صبور باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اظهارات آقای جونگ می‌توانید از مقاله "باتری ال‌جی جی 6 از تکنولوژی جدید و بهینه‌ای بهره می‌برد" استفاده کنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟