دیگر نگران پورت‌های از دست رفته لپ‌تاپ خود نباشید
ویدیو: این آداپتور زیبا هر چیزی را به مک‌بوک‌پرو وصل می‌کند
"هایپر آداپتر" یک آداپتور زیبا و در عین حال جمع‌وجور است که جای خالی پورت‌های از دست رفته مک‌بوک پرو را پر می‌کند. با استفاده از این وسیله می‌توان دو پورت تاندربولت 3 را به هر چیزی مانند HDMI؛ USB-C؛ USB 3.0 و کارت‌های SD و Micro SD متصل کرد.

با این ابداع جدید می‌توان هر چیزی را به مک‌بوک پروی جدید متصل کرد. "هایپر آداپتر" یک آداپتور فشرده برای پورت‌هایی است که در جریان ارتقای این لپ‌تاپ و با نظر طراحان و مهندسان اپل دیگر جایی در این دستگاه ندارند. سازندگان این آداپتور خاص واقعا خیال کاربران را راحت کرده‌اند چون دیگر نیازی به استفاده از دانگل‌های کلافه‌کننده نیست. هم‌چنین در طراحی آن دقت زیادی اعمال شده به این دلیل که از نظر رنگ و اندازه کاملا منطبق با لپ‌تاپ جدید اپل ساخته شده است.

از جمله پورت‌هایی که با این آداپتور جای خالی آن‌ها حس نمی‌شود می‌توان به HDMI؛ USB-C؛ USB 3.0 و اسلات‌های SD و Micro SD اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی

تماشا کنید: جدیدترین ویدیوی هوایی از دفتر مرکزی سفینه فضایی اپل

علاوه بر این‌؛ پیش از این اگر کاربر نیاز به استفاده از همه این پورت‌ها و اسلات‌ها داشت مجبور بود تا چندین دانگل تهیه کند که طبیعی است هزینه بالاتری را به وی تحمیل می‌کرد. اما در طرح جدید؛ همه پورت‌ها در یک دانگل جا داده شده‌اند تا قیمت آن پایین‌تر از شرایط قبلی باشد.

شاید برخی از کاربران نگران از بین رفتن زیبایی دستگاه خود باشند چون احساس می‌کنند استفاده از یک آداپتور دیگر باعث از بین رفتن کلاس مک‌بوک پرو می‌شود. اما طراحی این آداپتور به‌قدری زیبا است که کاملا شایسته این دستگاه است.

وزن هایپر درایو تنها ۲۵ گرم است و در رنگ‌های طلایی؛ خاکستری و نقره‌ای عرضه شده است.

با مشاهده ویدیوی زیر با کارایی این وسیله بیشتر آشنا شوید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟