آخر هفته با شبکه
گالری عکس: کیبورد خرابتان را دور نریزید، کمی خلاق باشید
حتما بارها کیبوردتان خراب شده و به دور انداختینش. اگر این‌بار کیبوردتان خراب شد دیگر این‌کار را نکنید. با دکمه های کیبورد می‌شود کاردستی‌های جالبی درست کرد که همیشه از دیدنشان لذت ببرید. کافی است کمی خلاق باشید.

 در هر حرفه‌ای دور ریزهای زیادی وجود دارد. فرض کنید بتوانیم با این دور ریزهای کار مورد علاقه‌مان یک کاردستی درست کنیم. چه لذتی دارد استفاده از آن! 

یکی از موضوعات مورد علاقه من که همیشه بخشی از سرچ‌های روزانه را به سمت خود می‌کشد تصاویر و مطالب خلاقانه است. واقعا لذت می‌برم وقتی می‌بینم از وسیله‌ای که زباله محسوب می‌شد یک ابزار کاربردی و جالب ساخته می‌شود یا یک راه حل خلاقانه برای مشکلی پیشنهاد می‌شود یا وقتی یک تبلیغ خلاقانه می‌بینم.

ولی یک چیز همیشه آزارم می‌دهد: چرا خلاقیت فقط خارجی است؟ چرا هر مطلب خلاقانه ای که می‌یینم مربوط به سایت‌های خارجی است؟ چرا اکثر ایده‌های خلاقانه‌ای که در ایران استفاده می‌شود به‌ نوعی کپی‌برداری از نمونه خارجی است؟

پس خلاقیت ایرانی کجاست؟

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز