یک نگاه؛ چند بازی
معرفی جدیدترین بازی‌های پی‌سی و کنسول
در بخش یک نگاه چند بازی سعی می‌کنیم نگاهی کوتاه و معرفی‌گونه به بازی‌های جدید دسکتاپ و کنسول داشته باشیم و شما را در جریان خبرهای داغ صنعت بازی‌های ویدیویی قرار دهیم تا براساس شناخت و علاقه‌مندی خود به سراغ انتخاب بازی‌های جدید و لذت بردن بیشتر از آن‌ها بروید.

Assassin's Creed Chronicles: India: فرقه اساسین: هند

در کنار مجموعه‌ اصلی «فرقه اساسین»، بازی‌های دیگری هم منتشر می‌شوند و با وجود اینکه در سبک متفاوتی ساخته می‌شوند؛ اما با همان حال‌وهوا و در همان دنیای محبوب جریان دارند. «وقایع‌نگاری فرقه اساسین: هند» نیز یک بازی در سبک سکوبازی دو‌بعدی است که مکانیک‌های آشنای این مجموعه را مانند نبردهای تن‌‌به‌تن و مخفی‌کاری وارد دنیای دو‌بعدی کرده است. اگر «وقایع‌نگاری فرقه اساسین: چین» را بازی کرده باشید؛ می‌دانید که قرار است با چه نوعی از گیم‌پلی‌ مواجه شوید و به‌جز بهترشدن مبارزه‌ها و بهبود گرافیک تغییری در بازی نخواهید دید.

Dragon's Dogma: Dark Arisen: بازگشت اژدها

«دراگونز داگما» بازی اکشن نقش‌آفرینی است که پیش از این در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌۳۶۰ منتشر شده بود. سازندگان یک سال بعد نسخه بهبودیافته‌ای از بازی را با نام Dark Arisen آماده کردند که تمام محتوای دانلودی بازی را نیز در خود داشت و با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان و منتقدان در مقایسه با به بازی اصلی مواجه شد. حالا کپکام این نسخه را همراه با تنظیمات پیش‌رفته در بخش گرافیک برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر کرده است تا کاربران رایانه‌های شخصی را هم خوشحال کند.

Lego Marvel's Avengers: لگوجویان

همان‌طور که از نام‌ «انتقام‌جویانِ لگو مارول» پیداست، سازندگان این بار سراغ دنیای مجموعه فیلم‌های «انتقام جویان» و فیلم‌های مستقل هر کدام از شخصیت‌ها رفته‌اند و به‌‌‌خوبی خط داستانی آن‌ها را به یکدیگر پیوند داده‌اند. طبق معمول، کنترل تعداد زیادی از قهرمانان مارول را بر‌عهده دارید و باید صحنه‌ها و سکانس‌های فیلم‌ها را که این بار به‌صورت لگویی بازسازی شده‌اند، بازی کنید. اگرچه در نگاه اول به‌نظر می‌رسد که ‌انتقام‌جویان لگو‌مارول برای نوجوانان ساخته شده است؛ اما مطمئن باشید که بزرگ‌سالان بیشتـــر از گیــم‌پلـــی هیجان‌انگیز و متنوع آن لذت می‌برند.

Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends: کونگ‌فوکاران

«پاندای کونگ‌فوکار۳» اکران شده و در کنار پخش سراسری قسمت سوم این انیمیشن محبوب یک بازی مبارزه‌ای هم با حضور شخصیت‌های مختلف هر سه انیمیشن ساخته شده است و هر بار باید در یک زمین بزرگ به‌صورت آنلاین یا آفلاین مبارزه کنید. با اینکه مبارزه‌ها در یک خط دو بعدی انجام می‌شوند؛ اما شخصیت‌ها و پس‌زمینه‌ها به‌صورت سه‌بعدی طراحی شده‌اند و هر زمین مسابقه ویژگی‌های خاصی دارد و گاهی به چند قسمت مختلف تقسیم می‌شوند. ۲۴ شخصیت مختلف بازی هم یکی از جذابیت‌های آن است که طرفداران را راضی می‌کند. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال