یادگیری ماشینی و امنیت
دانلود کنید: یادگیری ماشینی و امنیت، محافظت از سامانه‌ها با داده‌ها و الگوریتم‌ها
27 شهريور 1396
این روزها یادگیری ماشینی به به یکی از داغ‌ترین بحث‌های روز دنیای امنیت تبدیل شده است. تکنیک‌های مبتنی بر یادگیری ماشینی در چند سال گذشته موفق شده‌اند بعضی از قدرتمندترین بردارهای حمله را شناسایی کرده و خنثا کنند. تکنیک‌هایی که با دریافت راهنمایی از مشاوران حوزه امنیت هر روز بهتر از قبل عمل می‌کنند.

کتابی که برای این هفته قصد داریم آن‌را به شما معرفی کنیم به تعامل دو حوزه امنیت و و یادگیری ماشینی پرداخته است. کتابی که سعی کرده است بهترین رهنمودها برای دستیابی به پیشرفته‌ترین تکنیک‌های امنیتی را برای شما تشریح کند. اگر شناخت شما از یادگیری ماشینی خوب است و به عبارت دقیق‌تر پیش‌زمینه لازم را در اختیار دارید، به سادگی می‌توانید مفاهیم این کتاب را متوجه شوید. با توجه به این‌که امروزه طیف گسترده‌ای از تکنیک‌های داده‌کاوی در زمینه حل مشکلات امنیتی همچون هرزنامه‌ها، احراز هویت، سوء استفاده‌ها و بدافزارها به کار گرفته می‌شوند، در نتیجه خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند به شکلی اصولی سامانه‌های گسترش‌پذیری را که برای مقابله با نفوذها مورد استفاده قرار می‌گیرند ایجاد کنید. به‌طوری که در نهایت موفق شوید بر مشکل حملات هکری فائق آیید. با توجه به این‌که ارائه‌دهندگان سرویس‌های ایمیلی و همچنین ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی به مجموعه غنی از محتوای ایمیلی، ابرداده‌ها و الگوهای رفتاری کاربران دسترسی دارند، در نتیجه امکان پیاده‌سازی مدل‌های محتوامحور مبتنی بر یادگیری ماشینی با استناد به این داده‌ها به بهترین شکل ممکن قادر خواهد بود هرزنامه‌ها را شناسایی کند. (نسخه اصلی و کامل این کتاب در تاریخ 25 دسامبر 2017 میلادی منتشر خواهد شد.)

فایل پیوست: 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال