یادگیری یک زبان جدید؛ همه جا همه وقت
5 اپلیکیشن آندرويد برتر یادگیری زبان
به لطف منابع فراوان آموزش زبان موجود در اینترنت، یادگیری یک زبان جدید هیچگاه تا به این حد آسان نبوده است. زبان آموزان می‎توانند به راحتی به بهترین منابع و دوره‎های آموزشی زبان دسترسی داشته باشند، به ویژه که اکثر آنها به رایگان در اختیار شما هستند. این روزها محیط وب پر شده از انواع و اقسام ابزار و پلتفرم‎های مخصوص آموزش زبان، و حالا با وجود گجت‎های موبایل یادگیری زبان در همه جا و همه وقت در دسترس شما است. در ادامه قصد داریم 5 برنامه برتر آندرويد در این زمينه را به شما معرفی کنیم.

shabake-mag.jpg

1. Duolingo

Duolingo یک برنامه موبایل و ابزار وب عالی برای یادگیری یک زبان جدید است. این برنامه محتوای فراوانی از فعالیت‎های ترجمه که از طریق آن زبان آموزان را وادار به تمرین زبان جدید می‎کند را در اختیار شما قرار می‎دهد. Duolingo با استفاده از یک سیستم پاداشدهی براساس میزان پیشرفت زبانآموز، آموزش زبان را به یک تفریح تبدیل می‎کند. این برنامه همچنین به زبانآموزان این فرصت را می‎دهد تا متون مربوط به زبانی که آنها در حال یادگیری آن هستند را ترجمه کرده و از این طریق به سایر زبان‌آموزان کمک کنند.

2. busuu

همراه با بیش از 50 میلیون زبان آموز دیگر از سرتاسر دنیا، با استفاده از برنامه busuu داخل موبایل خود در خانه یا در حال حرکت یک زبان جدید را یاد بگیرید.  Busuu در سال 2014 به عنوان یکی از پر استفاده‎ترین برنامه‎های آندرويد معرفی شده است. کار با این برنامه سرگرم كننده بوده و شما تنها با صرف زمان چند دقیقه در روز به راحتی می‎توانید یک زبان جدید را یاد بگیرند.

3. Babbel

یک روش جدید برای یادگیری یک زبان را تجربه کنید. کار با این برنامه چه برای زبان‌آموزان مبتدی و چه پیشرفته ساده و سرگرم كننده است. تنها با صرف چند دقیقه در روز مهارت‎های زبان خود را تقویت کنید. این برنامه را دانلود كنيد و اولین درس آن را به رایگان امتحان کنید.

4. Rosetta Stone

برنامه رایگان آموزش زبان Rosetta Stone را دانلود كنيد و 19 زبان زنده دنیا از جمله زبان انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و اسپانیولی را یاد بگیرید. با روش اثبات شده Rosetta Stone می‎توانید با سرعت و به طور موثر مهارت‎های زبان آموزی خود را افزایش دهید. یادگیری با این برنامه رایگان موبایل شبیه به داشتن یک معلم زبان خصوصی است. شما با لغات و گرامرهای جدید آشنا می‎شوید و با مکالمه یاد می‎گیرید که چگونه از مهارت‎های زبان‌آموزی خود استفاده کنید.

5. Memrise

میلیون‌ها عضو از سراسر جهان از Memrise برای یادگیری بیش از 200 زبان مختلف استفاده می‎کنند. این برنامه از چندین شیوه مختلف بازی برای افزایش حافظه یادگیری شما استفاده می‎کند. این روش‌ها شامل آموزش بصری، مرور و تقویت، یادآوری سریع و چند مورد دیگر است. شما می‎توانید کاملا رایگان از بین هزاران دوره آموزشی و در بین 100 زبان مختلف آموزش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟