اپلیکیشن سازنده استیکر ایرانی
31 ارديبهشت 1396
دانلود کنید: با میموجی از چهره‌تان استیکر کارتونی بسازید
استیکربازها می‌دانند هرچقدر از استیکرهای پیش‌ساخته در تلگرام استفاده کنند، باز زمانی فرا می‌رسد که باید خودشان استیکرسازی کنند و برخی دوست دارند با چهره خودشان استیکرهای کارتوتی جذابی بسازند. میموجی یک اپلیکیشن ساخت استیکر ایرانی بسیار با حال است.

shabake-mag.jpg

اپلیکیشن میموجی با گرفتن عکس‌تان، مجموعه‌ای از استیکرهای کارتونی برای اضافه کردن به تلگرام در اختیارتان قرار می‌دهد. کافی است یک عکس از خودتان بگیرید و به این برنامه بدهید تا به سرعت صاحب چندین استیکر رنگارنگ کارتونی جذاب و باحال شوید. می‌توانید عکس اعضای خانواده یا دوستان‌تان را بدهید و استیکر خاص‌شان را بسازید و برایشان بفرستید تا غافل‌گیر شوند. 

اولین مزیت میموجی در این است که کارتون‌های پیش‌فرض این استیکر کار هنرمند معروفی به نام «بزرگ‌مهر حسین‌پور» هستند. البته هنرمند دیگری به نام «سروش رضایی» نیز برخی کارتون‌ها را کشیده است. حسین‌پور یک هنرمند شناخته شده است و کارتون‌های او حرف ندارند و هر فردی را مجذوب خود می‌کنند. 

این اپلیکیشن علاوه بر استیکر امکان ساخت گیف را هم می‌دهد و به طور خودکار به تلگرام اضافه خواهد کرد. هر هفته مجموعه جدیدی از کارتون‌ها به این اپلیکیشن اضافه می‌شوند و کاربران می‌توانند با کارتون‌های جدید استیکرهای سفارشی خود را بسازند. 

برخی از بسته‌های استیکرها رایگان و برخی دیگر هم پولی هستند که قیمت زیر هزار تومان دارند. خودتان می‌توانید تنظیمات قرارگیری چهره و سرتان روی استیکرها را انجام دهید تا آن چیزی که دوست دارید، ساخته شود. 

امکان ذخیره استیکرها به صورت عکس و ویدیوی کیف روی گوشی وجود دارد. این اپلیکیشن را می‌توانید از روی لینک‌های زیر برای دو پلتفرم اندروید و آی‌او‌اس دانلود و نصب کنید:

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟