کامل‌ترین اپلیکیشن حوزه سلامت در ایران
دانلود کنید: اپلیکیشن نوبت‌دهی آنلاین پزشکان به همراه مرجع داروها، بیماری‌ها و مراکز درمانی
همه ما در زندگی روزانه با بیماری‌ها، داروها، آزمایش و آزمایشگاه، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، طب سنتی و گیاهان دارویی سروکار داریم و می‌خواهیم درباره‌شان اطلاعات بیشتری داشته باشیم. اپلیکیشن «دکترساینا» تمام این اطلاعات را یک‌جا روی گوشی تلفن همراه در اختیار ما قرار می‌دهد.

دلایل زیادی برای دانلود اپلیکیشن «دکترساینا» وجود دارد. به نظر می‌رسد هر ایرانی نیاز دارد یک نسخه از این اپلیکیشن را روی گوشی تلفن همراه خود داشته باشد. برترین اپلیکیشن حوزه سلامت در جشنواره وب و موبایل سال ۹۵ انتخاب شده است و به عنوان مرجع و بانک اطلاعاتی داروها، گیاهان دارویی، پزشکان و مراکز درمانی، بیماری‌ها و آزمایش‌ها شناخته می‌شود. 

اطلاعات بیش از ۵ هزار پزشک در این اپلیکیشن وجود دارد و به شما امکان نوبت‌دهی آنلاین را روی این پزشکان می‌دهد. برای هر پزشک، تخصص و آدرس و دیگر اطلاعات مورد نیاز درج شده است و شما به‌راحتی می‌توانید پزشک موردنظرتان را در استان و شهرتان انتخاب و برای مراجعه بدان نوبت بگیرید. 

بیش از ۸ هزار دارو روی این اپلیکیشن معرفی و همره با اطلاعات کامل درج شده است که هر فردی می‌تواند بدان‌ها مراجعه و دارو مناسب خود را انتخاب یا درباره یک دارو آگاهی بیشتری کسب کند. شرایط نگه‌داری داروها، موارد منع مصرف دارو، عوارض و بسیاری اطلاعات دیگر روی این اپلیکیشن قرار دارد. 

می‌توانید نتایج آزمایش‌های خود را به دکترساینا بدهید تا برایتان تحلیل و جواب بدهد. معنی کلمات اختصاری آزمایش‌ها در این اپلیکیشن قرار گرفته است. 

بیش از ۱۴ هزار مرکز درمانی، داروخانه، درمانگاه، بیمارستان، کلینیک، مرکز تصویربرداری و غیره روی این اپلیکیشن معرفی شده است که شما با انتخاب استان، شهر و محل سکونت می‌توانید روی نقشه یافته و بدان‌ها مراجعه کنید. 

اگر علاقه‌مندید با بیماری‌ها آشنا شوید، بیش از ۵۰۰ نوع بیماری روی این برنامه معرفی شده است. برای هر بیماری علل بروز آن به همراه نشانه‌ها و عوامل‌اش و همین‌طور نحوه مراقبت و پیشگیری نوشته شده است. 

علاقه‌مندان ب طب سنتی و گیاهان دارویی نیز می‌توانند از این اپلیکیشن نهایت استفاده را ببرند. بیش از ۲۵۰ گیاه دارویی به همراه نحوه استفاده و مزایای آن در این برنامه موبایل قرار داده شده است. برای هر گیاه دارویی عنوان، خواص و جزییات موردنیاز مصرف‌کننده نشان داده می‌شود. 

اپلیکیشن «دکترساینا» به خاطر جامع بودن‌اش و رابط کاربری و دسته‌بندی مناسب و همین‌طور استفاده از یک بانک اطلاعات کامل مورد استقبال کاربران ایرانی قرار گرفته است و در یک مدت کم توانست از بسیاری اپلیکیشن‌های سلامتی دیگر پیشی بگیرد. این اپلیکیشن فقط یک بانک اطلاعاتی نیست و به دنبال رفع نیاز برخی از احتیاجات سلامتی جامعه است. 

این اپلیکیشن را برای سیستم‌عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس از روی لینک‌های زیر دانلود کنید:

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟