کتابراه؛ دانلود قانونی کتاب‌ها و نشریات الکترونیک
دانلود کنید: با «کتابراه» هزاران کتاب، رمان و نشریه روی موبایل شما است
قبلا در سایت شبکه اپلیکیشن فیدیبو را برای خرید و دانلود قانونی کتاب‌های الکترونیکی معرفی کرده بودیم. امروز می‌خواهیم اپلیکیشن پرمخاطب دیگری برای دانلود قانونی کتاب‌ها و نشریات الکترونیک به شما معرفی کنیم.

shabake-mag.jpg

اپلیکیشن «کتابراه» بیش از صد هزار بار به تنهایی از روی کافه‌بازار دانلود شده و نشان پنج ستاره دارد. یکی از بهترین و پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های دانلود کتاب در ایران است و یک شرکت قدرتمند توسعه آن را برعهده دارد. روی این اپلیکیشن هزاران کتاب در موضوع‌های مختلف به طور رایگان یا خرید ارایه شده‌اند. 

مطلب پیشنهادی

دانلود کنید: بیش از ۵ هزار ساعت ویدیوی رایگان آموزشی در یک اپلیکیشن

شما می‌توانید برخی از کتاب‌ها را رایگان و برخی دیگر را خریداری کنید و در نهایت کتابخانه شخصی خود را بسازید. از پرفروش‌های ماه و تازه‌ترین کتاب‌های بازار نشر مطلع شوید و تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت کنید. 

پس از دانلود و نصب این اپلیکیشن، در همان صفحه نخست می‌توانید پرفروش‌ترین کتاب‌های سال و پرفروش‌ترین کتاب‌ها ماه، تازه‌ترین کتاب‌های رایگان، تازه‌های فروش و کلی دسته‌بندی کمک‌کننده دیگر ببینید. 

وقتی یک کتاب را انتخاب می‌کنید، اطلاعات کاملی از آن نمایش داده می‌شود و می‌توانید یک نسخه نمونه ازش دانلود و مطالعه کنید و پس از آن برای خرید کتاب دست به کار شوید. همچنین، می‌توانید اطلاعات کتاب را برای دوستان بفرستید. 

این اپلیکیشن دسته‌بندی کتاب بسیار گسترده و متنوعی دارد، به طوری که غالب نیازمندی و ذائقه مخاطب را پوشش می‌دهد. این دسته‌بندی کمک می‌کند زودتر به کتاب‌های دلخواه خود برسید. در این دسته‌بندی مجله و کتاب‌های کمک درسی و آموزشی نیز دیده می‌شود. 

وقتی وارد یک دسته‌بندی می‌شوید، باز هم دسته‌بندی‌های مرتبط شما را کمک می‌کنند جزیی‌تر به دنبال کتاب مورد نظرتان باشید. مثلا در دسته‌بندی ادبیات می‌توانید دسته‌بندی‌هایی مانند رمان، داستان، ادبیات فارسی، ادبیات جهان و شعر پارسی و غیره را ببینید. 

هنگامی که یک کتاب را انتخاب می‌کنید، به «کتابخانه من» اضافه می‌شود تا در مراجعه‌های بعدی هم بتوانید این کتاب را به راحتی ببینید و بخوانید. 

اپلیکیشن کتابراه به جای فرمت PDF از فرمت EPUB استفاده می‌کند که امکان دستکاری متن نمایشی کتاب را می‌دهد. مثلا به راحتی و با نگه داشتن انگشت روی متن می‌توانید آن را بزرگ‌تر کرده یا فونت را تغییر دهید. 

می‌توانید رنگ پس‌زمینه را تغییر دهید و روی کتاب کامنت بگذارید. در متن کتاب جست‌وجو کنید و بخشی از متن را برای دیگران بفرستید. 

در کل، اپلیکیشن کتابراه از رابط گرافیکی خوبی بهره می‌برد و بانک کتاب آن نیز به‌روز و نسبتا کامل است. هزاران کتاب، رمان و نشریه روی یک اپ در جیب شما و موبایل شما است و هر زمان نیاز داشته باشید، می‌توانید به سراغ‌شان بروید. اپلیکیشن‌هایی مانند کتابراه گام بزرگی در فرهنگ‌سازی کتابخوانی هستند و کمک می‌کنند به طور قانونی بتوانید هرچند چند دقیقه نگاهی به کتاب‌ها بیندازید. 

ماهنامه شبکه نیز سعی کرده کتاب‌های الکترونیکی خود را روی این پلتفرم برای علاقه‌مندان و مخاطبین عرضه کند تا روش‌های دسترسی بیشتری به محتوای غنی فارسی و فنی تولید شده وجود داشته باشد. 

برای دانلود این اپلیکیشن روی سیستم‌عامل‌های مختلف به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟