WiFi Key Recovery
دانلود کنید: اپلیکیشنی برای بازیابی رمزعبور ذخیره شده وای‌فای
امروزه پیشنهاد می‌شود گذرواژه وای‌فای طولانی، ترکیبی از اعداد و حروف و کارکترهای خاص باشد و همچنین بدون هیچ الگوی مشخصی انتخاب شود تا حدس زدن آن غیرممکن باشد. اما به خاطر سپردن این گذرواژه چندان هم ساده نیست، به‌ویژه اگر حافظه خوبی نداشته باشید.

حال فرض کنید در روزهای عید دوستان شما در خانه‌تان مهمان هستند و از شما گذرواژه وای‌فای را درخواست می‌کنند. حافظه شما یاری نمی‌کند و ممکن است آن‌ها از این موضوع برداشت دیگری بکنند و ناراحت شوند.

اپلیکیشن Wifi key recovery خیال شما را راحت می‌کند و گذرواژه‌های ذخیره شده در گوشی شما را نشان می‌دهد.

برای استفاده از آن باید گوشی شما از قبل روت شده باشد تا اپلیکیشن بتواند به فایلی که اطلاعات مربوط به وای‌فای در آن ذخیره شده است دسترسی پیدا کند.

کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و به‌محض وارد شدن به برنامه فهرست مودم‌های وای‌فای‌ که در گوشی شما ذخیره شده‌اند به همراه گذرواژه نمایش داده می‌شود. 

اپلیکیشن Wifi key recovery را از روی لینک‌های زیر دانلود کنید:

 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال