با بیش از ۵۰ هزار آهنگ
دانلود کنید: با بیب‌تونز رایگان موسیقی ایرانی گوش کنید و قانونی بخرید
در بازار آشفته و غیرقانونی نشر و دانلود موسیقی ایرانی؛ بیب‌تونز غنیمت است. پلتفرمی که شامل ده‌ها هزار آهنگ از خوانندگان موسیقی ایرانی به صورت دسته‌بندی و همراه با توضیح است. می‌توانید این آهنگ‌ها را گوش کنید یا با خرید قانونی‌شان؛ با فرمت MP3 دانلود کنید.

بیب‌تونز یکی از اولین و کامل‌ترین مجموعه‌های موسیقی آنلاین ایران است که هم امکان گوش دادن به موسیقی و هم امکان خرید تک آهنگ یا کل آلبوم‌ یک خواننده را برای شما مهیا می‌کند. این مجموعه با شعار«رعایت حقوق قانونی» سعی دارد علاقه‌مندان ایرانی با گوش دادن و خرید قانونی موسیقی و حمایت از مالکیت معنوی اثر لذت ببرند. 

علاقه‌مندان هم می‌توانند از طریق سایت بیب‌تونز و هم از طریق اپلیکیشن اندروید هزاران آهنگ در سبک‌ها مختلف و از خواننده‌های سرشناس را گوش کنند. ما در ادامه می‌خواهیم نگاهی کوتاه به اپلیکیشن اندروید بیب‌تونز داشته باشیم و قابلیت‌های آن را بررسی کنیم.

در صفحه خانگی یا اصلی این برنامه؛ جدیدترین آلبوم اضافه شده به مجموعه بیب‌تونز را می‌بینید و بعد پرفروش‌ترین‌ها، تازه‌ها، سبک‌ها و تک آهنگ‌های پرطرفدار جلوی دیدگان شما هستند. 

در همان ابتدای کار و خیلی سریع می‌توانید شروع به گوش دادن بخش‌هایی از آلبوم یا آهنگ جدید کاور استوری بیب‌تونز کنید. 

روی آلبوم و آهنگ موردنظر خودتان کلیک کنید تا فهرستی از آهنگ‌ها برایتان باز شود. نام هر آهنگ، قیمت دانلود، کلید اجرا و اطلاعات دیگر را می‌بینید. 

برای خرید آهنگ یا آلبومی می‌توانید با حساب کاربری گوگل وارید سرویس بیب‌تونز شوید یا اینکه به طور مستقیم یک حساب کاربری برای خودتان بسازید. پرداخت قیمت هر خرید هم می‌تواند به صورت شارژ حساب کاربری یا پرداخت مستقیم از طریق درگاه‌های پرداخت بانک‌ها باشد اما معمولا کاربران مقداری حساب‌شان را شارژ می‌کنند تا هر زمان به آهنگی دلخواه گوش دادند سریعا خریداری و دانلودش کنند. 

یکی از مزایای بیب‌تونز، امکان دانلود آهنگ یا آلبوم در کیفیت‌های مختلف است. شما می‌توانید براساس سرعت اینترنت و نیاز خودتان آهنگی را با کیفیت بالا یا پایین دانلود کنید. در واقع، چندین نسخه از یک خرید در اختیارتان قرار داده می‌شود. 

برنامه بیب‌تونز لیستی از آخرین دانلودها نیز برای شما نگه می‌دارد تا دوباره بتوانید در آینده آن آهنگ یا آلبوم را دانلود کنید. درباره هر آلبوم نیز اطلاعات کاملی از جمله سبک و نوع موسیقی، شاعر، گروه موسیقی و نوازنده، دستگاه‌های موسیقی و ابزار استفاده شده، سال تولید و غیره به دست می‌دهد. 

اگر علاقه‌مند گوش دادن به موسیقی ایرانی هستید، بدون شک اپلیکیشن بیب‌تونز حسابی سرگرم‌تان خواهد کرد و ساعت‌ها در آن گشت‌وگذار کرده و آهنگ‌های خاطره‌انگیزی گوش می‌کنید. به‌خصوص، در ایام نوروز استفاده از این اپلیکیشن می‌تواند لحظه‌های شیرینی برایتان رقم بزند. 

 

برای دانلود اپلیکیشن اندروید بیب‌تونز به لینک زیر مراجعه کنید:

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟