اپلیکیشن «اپل ساپورت»
دانلود کنید: اپلیکیشنی که همه مشکلات کاربران اپل را حل می‌کند
اپل روز سه‌شنبه هفته گذشته یک اپ جدید را برای محصولات‌اش راه‌اندازی کرد. این اپلیکیشن جدید "اپل ساپورت" (Apple Support) نام دارد.

آخرین اپ اپل؛ تمام فایل‌ها و مطالب خواندنی برای پشتیبانی محصولات؛ توصیه‌های مختلف برای رفع برخی مشکلات در هنگام کار؛ و دسترسی مستقیم به فروشگاه‌هایی مانند اپل استور که وظیفه تعمیر را به‌عهده دارند؛ در یک‌جا گردآوری کرده است. این برنامه در حال حاضر در اپ‌استور مخصوص آمریکا در دسترس کاربران است.

مطلب پیشنهادی

با اپلیکیشن موبایل آمازون داخل بسته‌ها را بدون باز کردن ببینید
آماده سازی آمازون برای فصل خرید پیش از آغاز سال نوی میلادی

خیلی از اطلاعاتی که در این اپ دیده می‌شود به‌صورت آنلاین نیز در دسترس است؛ اما باید اعتراف کرد که اپل با جمع کردن همه این اطلاعات در یک‌جا کار بزرگی را انجام داده است.

 

جالب این‌که اپ "اپل ساپورت" از اپل آی‌دی کاربر استفاده می‌کند تا به‌صورت خودکار دستگاه‌هایی که به‌نام وی در سیستم اپل ثبت شده است را نشان دهد. دستگاه‌هایی مانند مک‌ها؛ آیفون‌ها؛ آیپدها و ساعت‌های هوشمند اپل. پس کاربر قادر است ایراد دستگاه خود را به‌سادگی رفع کند. از دیگر اطلاعاتی که در این اپلیکیشن دیده می‌شود مشخص کردن شماره سریال آیفون و اعداد مربوط به IMEI آنهاست.

اما اگر کاربران دستگاه‌های اپل با مشکلات فیزیکی مانند خراب شدن باتری یا از کار افتادن تاچ‌اسکرین آن مواجه شوند؛ این اپلیکیشن با گرفتن وقت قبلی از اپل‌استور یا گفتگو با بخش پشتیبانی روند کار را تسهیل می‌کند.

این اپلیکیشن کاملا رایگان است و از آدرس زیر قابل دانلود است: 

 

 

 

برچسب: