آماده سازی آمازون برای فصل خرید پیش از آغاز سال نوی میلادی
با اپلیکیشن موبایل آمازون داخل بسته‌ها را بدون باز کردن ببینید
با نزدیک شدن به پایان سال 2016 میلادی و تعطیلات سال نو؛ فصل خرید هم آغاز شده و بسیاری از مردم به‌دنبال خرید هدایا برای اعضای خانواده و دوستان‌شان هستند. به‌همین دلیل شرکت‌های مختلف در تکاپو هستند تا با ارائه انواع خدمات و سرویس به مشتریان و خریداران بهترین تجربه خرید را برای آن‌ها فراهم کنند. یکی از این شرکت‌‌ها؛ آمازون است که مطمئنا هفته‌های پرمشغله‌ای را در پیش دارد. حالا این شرکت قابلیت جدیدی به اپلیکیشن موبایلی خود اضافه کرده تا کمک بیشتری به مشتریان‌اش بکند.

آمازون با اضافه کردن یک قابلیت جدید به اپ خود به خریداران سال نوی میلادی کمک می‌کند تا بسته‌های خود را ردگیری کنند و همواره از محتویات داخل آن باخبر باشند. این شرکت این به‌روزرسانی را در اپ iOS خود انجام داده و به‌این ترتیب کاربران آی‌فون به‌کمک دوربین گوشی خود می‌توانند بدون این‌که در بسته‌ها را باز کنند؛ محتویات داخل آن‌ها را ببینند.

مطلب پیشنهادی

ویرایشگر عکس قدرتمند فتوشاپ فیکس برای اندروید منتشر شد + دانلود
عکس‌های خود را با فوتوشاپ فیکس مهیج‌تر کنید

این سرویس "Package X-Ray"‌ نام دارد و با استفاده از دوربین گوشی آی‌فون بارکد روی بسته را اسکن می‌کند. سپس؛ اپلیکیشن نشان می‌دهد که کدام یک از سفارش‌های مشتری داخل آن قرار دارد.

این به‌روزرسانی در حال حاضر برای کاربران iOS در دسترس قرار گرفته ولی هنوز معلوم نیست که برای پلتفرم آندروید عرضه می‌شود یا نه. مشتریان می‌توانند با ضربه زدن روی آیکون دوربین؛ به قسمت نوار جستجو بروند و "Package X-Ray"‌ را انتخاب کنند.

البته نمی‌توان گفت که این اپ درست مانند قابلیت دید با اشعه ایکس کار می‌کند؛ اما بدون شک برای خریداران سال نوی میلادی کاملا کاربردی و مفید است. به‌خصوص این‌که می‌توان تا زمان رسیدن بسته همواره بدون باز کردن از داخل آن باخبر بود بدون این‌که بقیه اعضای خانواده از آن مطلع شوند.

با توجه به این‌که آمازون هیچ‌وقت سفارش‌های یک مشتری را در صورت زیاد بودن با هم ارسال نمی‌کند کار برای خریدار راحت‌تر می‌شود.

هم‌اکنون؛ آمازون در حال آماده کردن خود برای "جمعه سیاه" (Black Friday)‌ است و مطمئنا اکو؛ کیندل؛ دستگاه‌های Fire TV؛ تلویزیون‌ها و سایر وسایل الکترونیکی بیشترین آمار فروش را خواهند داشت.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟