بالاخره انتظار طرفداران ماریو به‌پایان رسید
دانلود کنید: بازی معروف سوپر ماریو برای کاربران آیفون
سرانجام؛ نخستین نسخه بازی "Super Mario" برای محصولات اپل یعنی آیفون و آیپد منتشر شد و از هم‌اکنون با مبلغ 10 دلار قابل دانلود از آی‌تونز اپ‌استور است.

این بازی جدید تحت عنوان "Super Mario Run" که در حقیقت مدل تازه‌ای از ماجراجویی‌های ماریو است با درنظر گرفتن امکان بازی آن بر روی موبایل منتشر شده است. پس؛ از حالا به بعد کاربران می‌توانند در بازی جدید همان "Super Mario" کلاسیک دو بعدی را در یک فرم تازه که برای بازی در حالت تک-دست طراحی شده؛ تجربه کنند.

مطلب پیشنهادی

ساده‌ترین روش برای پیدا کردن صاحب گوشی آیفون
اگر گوشی آیفون پیدا کردید از "سیری" کمک بگیرید

کسانی‌که این بازی را انجام داده‌اند؛ می‌دانند که با یک دست ماریو به‌سمت جلو حرکت می‌کند و برای پرش از موانع باید از دست دیگر استفاده شود؛ اما ماریو در نسخه موبایلی به‌صورت خودکار از چپ به راست می‌دود.

حالا وظیفه کاربر آن است که ماریو را  کاملا ماهرانه از روی Goombas و Koopa Troopas عبور دهد و به‌سمت میله پرچم که در انتهای مسیر قرار گرفته ببرد تا به‌سلامت مراحل را یکی پس از دیگری طی کند.

این نخستین حضور ماریوی کوچک بر روی سخت‌افزار اپل است. شرکت نینتندو نسبت به کاراکترهای خود وسواس خیلی زیادی دارد و مدت‌ها طول کشید تا قبول کند تا کاراکترها و شخصیت‌های معروف بازی‌های خود را روی پلتفرم اسمارت‌فون بیاورد.

ولی با "Super Mario Run" همه چیز فرق می‌کند. خالق ماریو؛ Shigeru Miyamoto است که هدایت بخش بازی نینتندو را به‌عهده دارد. حتی روز 7 سپتامبر شاهد بودیم که در کنفرانس اپل که برای رونمایی از گوشی آیفون 7 برگزار شده بود؛ برای معرفی از این بازی در کنار تیم کوک؛ مدیرعامل اپل روی سن ظاهر شد.

بازی موبایلی "Super Mario Run" نخستین از چندین بازی است که نینتندو برای موبایل درنظر گرفته است. قرار است بعد از این شاهد انتشار نسخه‌های موبایلی "Animal Crossing" و "Fire Emblem" باشیم.

البته نینتندو با پولی کردن "Super Mario Run" دست به‌ریسک بزرگی زده و علاقه‌مندان باید همان ابتدا ۱۰ دلار برای آن پرداخت کنند.

در داخل بازی هیچ خبری از پرداخت‌های پولی دیگر وجود ندارد؛ یعنی کاربر با 10 دلار همه ۲۴ مرحله را در دسترس دارد. در کنار آن مود race و Kingdom Builder در اختیار کاربران است.

اگر مطمئنن نیستید که این بازی را بخرید؛ می‌توانید در ابتدا نسخه رایگان آن را دانلود کنید و با انجام چند مرحله ابتدایی؛ ببینید که به آن علاقه دارید یا نه.

به‌منظور دانلود این بازی برای نسخه iOS بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟