با تماشاکده بهترین تصاویر و رنگ‌ها را انتخاب کنید
دانلود کنید: دنیایی از تصاویر پس‌زمینه جذاب موبایل
من جزو آن دسته از کاربران موبایلی هستم که باید دایم تصویر پس‌زمینه موبایلم عوض شود وگرنه دچار افسردگی می‌شود. پس از مدت‌ها عوض کردن دستی پس‌زمینه و گشتن برای یک اپلیکیشن خوب؛ بالاخره «تماشاکده» را پیدا کردم و هر روز بهترین عکس‌های پس‌زمینه را برای موبایلم انتخاب می‌کنم و برای دوستانم هم می‌فرستم.

«تماشاکده» به معنای واقعی یک اپلیکیشن برای انتخاب بهترین تصاویر پس‌زمینه برای گوشی‌های مختلف موبایل است. در این اپلیکیشن هزاران عکس در حوزه‌های مختلف وجود دارد که شما می‌توانید به راحتی و فقط با یک کلیک انتخاب و پس‌زمینه موبایل‌تان قرار دهید. پس از نصب این نرم‌افزار، یک رابط کاربری بسیار سریع و ساده می‌بینید و از منوها یا گزینه‌ها شلوغ و فضااشغال‌کن خبری نیست. مستقیم به سراغ تماشای آخرین تصاویر افزوده شده به نرم‌افزار می‌روید و با اسکرول صفحه‌نمایش تصاویر جدیدتر لود می‌شوند و پیش‌روی چشمان شما قرار می‌گیرند. 

دسته‌بندی تصاویر بسیار متنوع است و طبیعت، خوراکی‌ها، ماشین، فوتبال، کودک، ستاره‌ها و آسمان، فصل‌ها، رنگ‌ها، فانتزی، حیات وحش، انتزاعی، عشق، نقاشی و ده‌ها موضوع دیگر را در برمی‌گیرد؛ به طوری که شما در انتخاب دسته و عکس موردنظرتان کار سختی پیش‌رو دارید و تنوع تصاویر باعث می‌شوند مرتب عکس پس‌زمینه را عوض کنید. 

می‌توانید با کلید آتش وسط نرم‌افزار به سراغ بهترین تصاویر منتخب از سوی کاربران دیگر بروید. 

می‌توانید وارد بخش تنظیمات اپلیکیشن شوید و طوری تنظیم کنید که تصاویر پس‌زمینه در بازه‌های زمانی انتخابی شما به طور خودکار تغییر کنند. می‌توانید به نرم‌افزار بگویید از کدام دسته، تصاویر را انتخاب و پس‌زمینه موبایلم قرار بده. 

گزینه دیگر این اپلیکیشن به شما جدیدترین تصاویر افزوده شده به اپلیکیشن را اطلاع می‌دهد.

جالب است می‌توانید به تصاویر امتیاز بدهید یا برای دوستان‌تان در تلگرام و دیگر برنامه‌های ارتباطی بفرستید. 

سادگی و بی‌پیرایه بودن اپلیکیشن «تماشاکده» مزیت این برنامه است که اجازه یم‌شود شما در چند ثانیه بهترین تصاویر پس‌زمینه ممکن را تماشا و انتخاب کنید. برای دانلود نسخه اندروید این برنامه به لینک زیر بروید:

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟