با ۳.۵ میلیون دانلود و مخاطب ایرانی
دانلود کنید: Quiz of Kings جذاب‌ترین بازی موبایل معمایی ایران
ایده بازی‌های معمایی در دنیای موبایل ایده تازه‌ای نیست و صدها یا شاید هزاران برنامه به همین سبک طراحی و منتشر شده است اما بازی Quiz of Kings به بهترین نحو اجرا شده و شاید بهترین بازی رقابتی معمایی چند سال اخیر باشد که تا کنون بیش از ۳.۵ میلیون مخاطب دارد و تب بازی‌ کردنش در میان جوانان بالا گرفته است.

shabake-mag.jpg

بازی Quiz of Kings را پارسال دانشجویان دانشگاه امیرکبیر طراحی و برای آن شعار «به‌ یادگیری معتاد شوید!» را انتخاب کردند. این بازی شبیه مسابقه‌های تلویزیونی سوال‌محور است. شما در یک فرصت زمانی کوتاه باید از میان چهار گزینه یک گزینه را انتخاب کنید.

بیش از ۸۰ موضوع کلی در این بازی وجود دارد که می‌توانید براساس دانسته‌های خودتان یکی از این موضوع‌ها را در هر راند انتخاب و به سوال‌ها جواب دهید. با جواب دادن به هر سوال یک امتیاز جمع می‌کنید و تعدادی سکه دریافت خواهید کرد که برای مراحل بالاتر به‌کارتان می‌آیند. کلا بازی ۶ مرحله دارد که هر کاربر در سه مرحله موضوع را انتخاب می‌کند. هر مرحله سه سوال دارد و آخر بازی کسی که سوال‌های بیشتری جواب داده و امتیاز جمع کرده باشد؛ برنده است. 

Quiz of Kings را می‌توانید آنلاین بازی و یک حریف شانسی یا حقیقی برای خودتان انتخاب کنید. حریف شما می‌تواند اعضای خانواده، دوستان و آشنایان یا افراد غریب آنلاین در بازی باشد. تمام هیجان این بازی و شاید نقطه قوت ایده آن نسبت به دیگر بازی‌های معمایی موبایل در همین حریف زنده و آنلاین است که شما را به چالش شکست دادنش دعوت می‌کند. 

این بازی تنوع موضوعی و سوالی بسیار زیادی دارد به طوری که هرچقدر هم حرفه‌ای باشید و هر چند ساعت بازی کرده باشید باز هم به تکرار نخواهید افتاد و موضوع‌ها و سوال‌های جدیدی پیش‌رویتان قرار می‌گیرد. خود بچه‌های طراح این بازی می‌گویند بیش از یک میلیون سوال متنی و تصویری در Quiz of Kings هست.

حتا گزینه‌ای وجود دارد که اجازه می‌دهد خودتان یک سوال طرح و به بازی اضافه کنید تا دیگران جواب بدهند. می‌توانید به سوال‌های مطرح شده امتیاز بدهید یا ببینید دیگران بیشتر چه گزینه‌ای را انتخاب کردند. 

از دیگر مزایای این بازی انتخاب آواتار از میان یک میلیون آواتار طراحی شده در بازی است و همین‌طور از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید دوستان و رقبای جدیدی را به بازی دعوت کنید یا به چالش بکشانید. 

Quiz of Kings دومین بازی برتر سال ۱۳۹۴ انتخاب شده است و بسیاری از رسانه‌ها آن را بهترین بازی روی کافه‌بازار در سبک رقابتی معمایی می‌دانند. برای دانلود این بازی به لینک‌های زیر مراجعه کنید و لذت ببرید:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟