اینستاگرام روی کامپیوتر، تبلت و موبایل
دانلود کنید: اپلیکیشن اینستاگرام برای کامپیوترهای ویندوز 10
مدت زیادی از عرضه ویندوز 10 مایکروسافت می‌گذرد؛ اما کاربران این نسخه از ویندوز امکان استفاده از برخی از اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام را نداشتند. اما به تازگی نسخه ویندوز 10 اپلیکیشن اینستاگرام منتشر شده است که در ادامه، می‌توانید این اپلیکیشن ویندوز 10 را دانلود کنید.

این اپلیکیشن با همکاری فیس‌بوک و مایکروسافت تولید و عرضه شده است. از ویژگی‌های نسخه ویندوز 10 اینستاگرام می‌توان به قابلیت نصب روی کلیه گوشی‌های ویندوزی مجهز به ویندوز 10 موبایل، قابلیت عکاسی و ویرایش عکس‌ها، دسترسی به گزینه‌هایی چون دایرکت، بخش اکسپلور و Stories اشاره کرد. با نسخه جدید اینستاگرام، کاربران می‌توانند آن را در تلفن همراه، تبلت و در کامپیوترهای شخصی و خانگی نصب و استفاده کنند.

کاربران با اجرای این نسخه می توانند عکس‌‌ها و پست‌ها را ویرایش کرده، خبرهای جدید را دریافت نمایند؛ هم‌چنین از طریق این اپلیکیشن با دیگران چت کنند و پروفایل های مختلف را جستجو کنند. بخش پشتیبانی اینستاگرام در اطلاعیه‌ای ضمن معرفی این اپ هشدار داده ممکن است برخی امکانات و قابلیت‌های اینستاگرام موبایل روی کامپیوترهای خانگی کار نکند که طبیعی است چون از صفحه‌نمایش لمسی بهره نمی‌برند. 

 

دانلود اپلیکیشن اینستاگرام نسخه ویندوز 10 از ویندوزاستور مایکروسافت

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟