کلمه عبور وای‎فای تمام فرودگاه‎های دنیا زیر انگشتان شما است
دانلود کنید: نقشه وای‌فای و رمزعبور تمام فرودگاه‌های دنیا
اگر تا به حال به خارج از کشور سفر کرده باشید؛ حتما با انتظارهای طولانی مدت و خسته کننده آشنایی دارید. اگر شانس با شما یار باشد ممکن این تاخیر تنها یکی دو ساعت به طول بیانجامد، در غیر این صورت اوضاع ممکن است کمی‎ وخیم‎تر باشد. در سابقه تاخیرهای هواپيمایی گزارشات بالای 16 ساعت تاخیر نیز ثبت شده است. اگر در این زمینه باتجربه باشید احتمالا خود را برای این انتظار آماده کرده‎اید، یک لپ‎تاپ حاوی چند فیلم مورد علاقه یا چند کتاب خوب می‎تواند راه حل مناسبی باشد. اما اگر اینها هم جلوی حوصله سر رفتن شما را نگرفت چه؟ قدم می‎زنید، به فروشگاه‎های گرانقيمت موجود در فرودگاه سر می‎زنید یا برای خود نوشیدنی سفارش می‎دهید؟ یک روش بهتر دیگر برای سرگرم شدن این است که به وای‎فای فرودگاه متصل شده و از اینترنت استفاده کنید. اما پیدا کردن اطلاعات اتصال به این شبکه وای‎فای هم کار چندان راحتی نیست. اما نگران نباشید مهندس امنیت کامپیوتر و وبلاگ نویس سفر، آنیل پولات به کمک شما آمده است.

1606683296_1_0.gif

آنیل پولات یک مهندس امنیت کامپیوتر و یک وبلاگ‌نویس موضوعات و خاطرات سفر است که طی شش سال گذشته دور دنیا سفر کرده است. او یک نقشه تعاملی تهیه کرده است که به طور منظم به‎روزرسانی می‎شود و اطلاعات مربوط به اتصال به شبکه وای‎فای فرودگاه‎های سراسر دنیا را نمایش می‎دهد. بله درست حدس زدید، این نقشه نیاز به آن‎لاین بودن ندارد و برای استفاده به صورت آف‎لاین قابل دانلود کردن است.

تنها کافی است به سادگی روی مکانی که می‎خواهید اطلاعات اتصال را به دست آورید کلیک کرده و خود نقشه باقی کار را برای شما انجام می‎دهد.

دانلود اپلیکیشن WiFox برای آندرويد

دانلود اپلیکیشن WiFox برای ios

برای مشاهده نقشه و آخرین به‎روزرسانی‎های انجام شده به این صفحه مراجعه کنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟