یک کتاب‌فروشی روی موبایل خود داشته باشید!
دانلود کنید: هزاران کتاب الکترونیکی فارسی روی موبایل شما
اگر شما هم مانند من کتاب‌باز و کتاب‌خوان باشید؛ نمی‌توانید به سراغ اپلیکیشن‌های کتاب نروید و چندتایی را دانلود و محک نزنید! حتا اگر عادت به خواندن کتاب‌های الکترونیکی به‌خصوص روی صفحه‌نمایش نداشته باشید؛ باز هم حس گشت‌وکذار در یک کتاب‌فروشی مجازی و خواندن خلاصه کتاب‌ها و دیدن جلدها و نویسنده‌ها حال شما را عوض می‌کند.

1606683296_1_0.gif

اگر در این عادت و حس با من مشترک هستید؛ باید فیدیبو را دانلود و روی گوشی موبایل خود نصب کنید. فیدیبو با پیش از صد هزار بار دانلود فقط از روی کافه بازار عملا بزرگ‌ترین و بهترین اپ کتاب الکترونیک فارسی است و هزاران عنوان کتاب به صورت قانونی و رسمی روی آن عرضه می‌شود که برخی رایگان و برخی دیگر با تخفیف‌های بسیار خوب و در حد چند هزار تومان هستند. با نصب فیدیبو می‌توانید مطمئن باشید جامع‌ترین و بزرگ‌ترین منبع کتاب‌های فارسی را همیشه همراه خود دارید و هر لحظه اراده کنید می‌توانید کتابی را جسب‌وجو یا دانلود کرده و شروع به مطالعه کنید. 

پس از نصب فیدیبو؛ ویترین کتاب‌های منتخب روی صفحه‌نمایش موبایل شما ظاهر می‌شود.

می‌توانید شروع به گشت‌وگذار در عناوین پرفروش یا پرطرفدار کنید. هر کتاب را انتخاب کنید، اطلاعاتی مانند تصویر جلد، نویسنده و انتشارات به همراه قیمت و تخفیف را می‌بینید و با حرکت دست می‌توانید خلاصه کتاب را خوانده و نظر و امتیاز بدهید یا به کتاب‌خانه شخصی خود برای مطالعه در آینده اضافه کنید. فیدیبو به شما اجازه می‌دهد نمونه‌ای از کتاب را رایگان دانلود کنید و حتا فهرست مطالب کتاب را ورق بزنید. کتاب‌ها به صورت PDF روی صفحه‌نمایش خوانده می‌شوند و شما می‌توانید فونت کتاب را بزرگ و کوچک کنید. 

از بخش دسته‌بندی می‌توانید کتاب‌های رایگان و کتاب‌های زیر هزار یا دو هزار تومان را دیده یا براساس موضوع مورد علاقه خود به سراغ جست‌وجو در کتاب‌ها بروید.

بخش جست‌وجوی فیدیبو نیز بسیار قوی و هوشمند است. کلمه اول عنوان کتاب را وارد کنید تا کلمات بعدی حدس زده شوند یا کل کتاب به شما نمایش داده شود. می‌توانید براساس انتشارات یا نویسنده در فیدیبو جست‌وجو کنید و کل کتاب‌های یک نویسنده روی این اپ را ببینید. 

به نظر من در شرایطی که قیمت‌های کتاب‌های چاپی بسیار بالا است و هر شخصی توانایی خرید کتاب‌های مورد نیاز یا مورد علاقه‌اش را ندارد؛ نسخه‌های الکترونیکی با قیمت‌های بسیار نازل و پایین می‌توانند یک غنیمت باشند و اگر اپی پیدا کنید تا هزاران کتاب الکترونیکی را برای شما فراهم کرده و به طور رسمی و قانونی بفروشد؛ عالی‌تر می‌شود.

برای دانلود نسخه‌های اندروید و iOS اپلیکیشن فیدیبو به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟