WiFi Tool
دانلود کنید: ابزار قدرتمند گزارش‌گیری وای‌فای در ویندوز ۱۰
ابزاری که در این مقاله قصد معرفی آن‌را داریم، به شما اجازه می‌دهد تا اسمارت‌فون یا کامپیوتر شخصی مجهز به ویندوز 10 خود را تبدیل به یک تحلیل‌گر قدرتمند وای‌فای کنید. این ابزار برای افرادی مناسب است که می‌خواهند وای‌فای خانه خود را بهتر مدیریت کنند و اطلاعات بیشتری ازش در اختیار داشته باشند تا بتوانند تنظیمات سفارشی خودشان را روی روترها و اکسس‌پوینت‌ها اعمال کنند.

ابزارWiFi Tool سی مگابایتی از سیستم‌عامل‌‌های ویندوز 10، ویندوز 10 موبایل و هولوگرافیک پشتیبانی کرده و به پردازنده‌های 32 و 64 بیتی یا آرم نیاز دارد. از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به نمای بصری دو بعدی یا سه بعدی، شناسایی سیگنال‌های وای‌فایی که پیرامون کاربر قرار دارند، فیلتر کردن و گروه‌بندی شبکه‌های در دسترس، ارائه اطلاعات دقیق در ارتباط با هات‌اسپات‌های در دسترس، شناسایی کانال کمتر استفاده شده برای روتر، نظارت بر ترافیک شبکه، سفارشی‌سازی بلادرنگ کاشی‌های زنده، ارائه یک نمای بصری سه بعدی برای کانال‌ها و سیگنال‌ها همراه با قابلیت بزرگ‌نمایی، رابط کاربری مدرن، نمایش اعلان‌های سیستمی در ارتباط با اتصال یا قطع اتصال و عدم نمایش تبلیغات اشاره کرد.

اگر به دنبال آن هستید تا قدرت وای‌فای را بهبود بخشیده و همچنین ارتباطات مبتنی بر وای‌فای را بهبود دهید، پیشنهاد می‌کنیم این برنامه کاربردی را از فروشگاه ویندوز استور دانلود کنید. در ادامه نیز برخی قابلیت‌های این نرم‌افزار به صورت تصویر برای شما نمایش داده شده است. 

 

 

برچسب: