ترغیب کاربران تلفن همراه به کتاب‌خوانی
دانلود کنید: با اپلیکیشن «یه جرعه کتاب» گزیده بهترین کتاب‌ها را بخوانید
با فراگیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند و نفوذ شبکه‌های اجتماعی، فاصله افراد با کتاب و کتابخوانی بیشتر از گذشته شده است، اما این بدان معنا نیست که افراد علاقمند به مطالعه نیستند؛ بلکه تغییر سبک زندگی باعث شده تا روش کتاب‌خوانی نیز تغییر کند. با این همه مشغله روزانه، چقدر خوب می‌شد اگر کسی هر روز بهترین کتاب‌ ها را به ما معرفی می‌کرد، یا حتی گزیده‌ای از کتاب را به سمع ما می‌رساند. خوشبختانه اپلیکیشن ایرانی "یه جرعه کتاب" به آسانی اینکار را برای شما انجام می‌دهد. این اپلیکیشن گزیده بهترین کتاب‌های حال حاضر را در اختیار شما قرار می‌دهد تا نظر شما را برای خواندن کامل آن کتاب، جلب کند.

 با اجرای اپلیکیشن «یه جرعه کتاب» که کاری از گروه "توسعه فناوری‌های نوین زاناتک" است، صفحه اصلی برنامه که دارای زبانه‌هایی چون تازه‌ها، محبوبترین‌ها، پربازدیدترین‌ها، معرفی و نقد کتاب و تابلو اعلانات ظاهر می شود. همچنین در مطالب درج شده در صفحه اصلی، شما می‌توانید اسم نویسنده، ساعت درج، موضوع، نام کتاب، بریده کتاب، تعداد بازدیدها و نظرات را ببینید و اگر مطلبی را  پسندیدید، آن را لایک کنید. 

دانلود کنید: با اپلیکیشن "یه جرعه کتاب" گزیده متون بهترین کتاب‌ها را بخوانید

در صورتی که یک مطلب را انتخاب کردید، دکمه‌های علاقه‌مندی و به اشتراک‌گذاری هم ظاهر می‌شوند. برای ثبت نام در برنامه، می‌توانید از شماره موبایل و ایمیل استفاده کنید. در صورتی که قبلا ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد و روی دکمه "ورود" ضربه بزنید. پس از ورود به حساب کاربری، از طریق منوی برنامه می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید، متن‌های ارسالی و نوشته‌های مورد علاقه خود را ببینید، یا از حساب کاربریتان خارج شوید.

دانلود کنید: با اپلیکیشن "یه جرعه کتاب" گزیده متون بهترین کتاب‌ها را بخوانید

در رابط کاربری اپلیکیشن "یه جرعه کتاب" رنگ‌بندی مناسب و هماهنگ استفاده شده و فونت‌‌ها و آیکون‌های بکار رفته در برنامه زیبا و گویا است. امیدواریم این اپلیکیشن ایرانی که به عنوان "شبکه اجتماعی کتاب‌خوانان ایران" معروف است، دوباره حس کتاب‌دوستی و کتاب‌خوانی را در ما زنده کند.

 

دانلود اپلیکیشن اندرویدی "یه جرعه کتاب" از کافه بازار

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟