رایگان و ساده
با LastPass رمزهای عبورتان روی هر دستگاهی را همگام‌سازی کنید
تا همین چند وقت پیش بیشترین کاری که از دست اپلیکیشن‌های مدیریت رمزهای عبور بر می‌آمد این بود که رمزها را در یک خزانه کدگذاری شده نگه دارند. اما حالا برنامه‌های مدیریت رمزهای عبور به شما این امکان را می‌دهند تا رمزهای‌تان را روی دستگاه‌های مختلف همگام یا سینک کنید. یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه LastPass است که البته سرویس‌هایش رایگان نیست. خبر خوش این است که LastPass تغییراتی در سرویس‌های خود داده و حالا همگاهم‌سازی به صورت رایگان در اختیار کاربران است.

LastPass اپلیکیشن مدیریت رمزعبور محبوب بسیاری از کاربران وب است، اما برای این‌که بتوانیم بیشترین بهره را از آن ببریم باید برای عضویت پریمیوم آن هزینه پرداخت کنیم. حالا این سرویس بعضی از محدودیت‌ها را برداشته و به شما اجازه می‌دهد تا از برنامه مبایل و همگامسازی پسوردهای‌تان روی یک پلتفورم بصورت رایگان استفاده کنید.

البته منظور از "یک پلتفورم" این است که "اگر شما از LastPass روی کامپیوتر شخصی استفاده می‌کنید، فقط می‌توانید روی چند کامپیوتر شخصی همگامسازی کنید" و "اگر از LastPass روی آندروید استفاده می‌کنید، فقط قادرید تا با دیگر تلفن‌های آندرویدی همگامسازی کنید." این تغییر آن‌گونه که آن‌ها می‌گویند واقعا رایگان‌سازی  محسوب نمی‌شود چرا که شما هنوز محدود به یک پلتفورم هستید مگر این‌که اصلا نخواهید همگام‌سازی کنید. اما حرکت امروز باعث می‌شود تا اپ‌های مبایل برای آن کاربرانی که حساب پریمیوم ندارند قابل استفاده باشد، اپ‌هایی که پیش از این بدون پرداخت هزینه قابل استفاده نبودند.

این حرکت همچنین، استفاده از این سرویس را برای کاربرانی که اساسا به یک اپ مدیریت رمزهای عبور برای دستگاه‌های مبایل‌شان نیاز دارند، به صورت رایگان مهیا می‌کند. البته هنوز برای همگام‌سازی بدون محدودیت بین تمام دستگاه‌ها باید سالیانه 12 دلار برای حساب کاربری پریمیوم LastPass پرداخت کنید که خیلی‌ها بر این باورند که ارزشش را دارد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟