ظاهر تلفن خود را متنوع کنید
بهترین اپلیکیشن‌های تغییر فونت برای اندروید
اندروید نسبت به نسخه‎های قبلی خود متمایزتر و زیباتر شده است و ما شاهد مجموعه‎ای عظیم‎ از گزینه‎های سفارشی سازی برای تغییر وضعیت و ظاهر موبایل خود هستیم. هر دستگاه اندرويدی یک سیستم فونت اختصاصی پیش فرض دارد که ممکن است به نظر کافی باشد. اما وقتی صحبت از طراحی است کمبودهای زیادی در آن دیده می‎شود. بنابراین برای این که وسعت سفارشی سازی خود را افزایش دهیم باید به سراغ یک اپلیکیشن تغییر دهنده قلم برویم.

1606683296_1_0.gif

اگر مایل هستید با تغییر دادن قلم‎های سیستم عامل اندرويد ظاهر دستگاه موبایل خود را تغییر دهید می‎توانید از این اپلیکیشن‎های تغییر دهنده قلم اندرويد استفاده کنید:

1. iFont

iFont یکی از معروفترین و گسترده‎ترین اپلیکیشن‎های قلم موجود در پلی استور است. شما به وسیله آن می‎توانید قلم‎های زیادی را به تلفن خود اضافه کنید. این اپلیکیشن صدها قلم زیبا به همراه انواع مختلفی از قابلیت‎ها را در اختیار شما می‎گذارد و اغلب این قلم‎ها رایگان هستند. کاربران تلفن‎های سامسونگ قادر خواهند بود بدون نیاز به روت کردن تلفن یا ریبوت سیستم قلم‎های سیستمی‎ خود را تغییر دهند. شما همچنین می‎توانید از طریق کارت SD فونتها را مشاهده کرده و نصب کنید.

2. FontFix

FontFix یکی از بهترین اپلیکیشن‎های تغییر قلم برای اندرويد است و هدف اصلی آن تغییر دادن قلم‎های سیستم روی تلفن یا تبلت شما است. یک بخش به نام material design look در آن وجود دارد که کار نصب قلم‎ها را بسیار ساده می‎کند. در FontFix بیش از 4300 قلم برای استفاده شخصی و تجاری وجود دارد. این اپلیکیشن این امکان را در اختیار شما می‎گذارد تا قبل از نصب هر قلمی‎ یک پیش نمایش از آن را مشاهده کنید. یک قابلیت پشتیبان گیری هوشمند نیز در این برنامه وجود دارد که به شما اجازه می‎دهد از قلم‎های سیستمی‎ خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. دستگاه‎هایی که از FlipFonts پشتیبانی می‎کنند (Samsung, HTC Sense) نیازی به دسترسی ریشه ندارند.

3. HiFont

HiFont یکی دیگر از اپلیکیشن‎های معروف نصب و مدیریت قلم روی اندرويد است. این اپلیکیشن با هدف اصلی الصاق جالب‎ترین و شیک‎ترین قلم‎ها به تلفن شما طراحی شده است. علاوه بر این HiFont به شما اجازه می‎دهد صدها قلم رنگارنگ را دانلود و استفاده کنید و امکان سفارشی سازی تلفن شما با قلم‎های دستچین را فراهم می‎کند. طبق معمول برای تغییر قلم‎های سیستمی‎ در تلفن‎های سامسونگ نیازی به روت کردن نیست.

4. Fontster

Fontster هنوز هم یکی از اپلیکیشن‎های محبوب تغییر قلم در اندرويد است. این اپلیکیشن با رابط مخصوص خود به شما اجازه می‎دهد به راحتی قلم‎های سیستمی‎ خود را تغییر دهید. وجه تمايز این اپلیکیشن با سایرین در این است که شما را قادر می‎سازد سبک قلم تمام تلفن را خود را یکجا تغییر دهید که شامل ساعت دیجیتال، صفحه کلید، ویجت و حتی صفحات وب می‎شود. Fontster بیش از 150 خانواده از قلم‎های متنوع را در اختیار شما قرار می‎دهد. شما می‎توانید قبل از نصب قلم‎ها آنها را مشاهده کرده و نسخه پشتیبان تهیه کنید. باید توجه داشته باشید كه این کارها به دسترسی ریشه نیاز دارد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟