پرونده ویژه: انرژی‌های تجدیدپذیر
پدیده‌ای همچون آب‌وهوا و مهم‌تر از آن تامین انرژی از سوی این منابع طبیعی موضوعی نیست که محدود به یک کشور یا منطقه خاصی باشد. جهان ما امروزه با پدیده‌ای به نام تغییرات ناگهانی جوی روبرو است. پدیده‌ای که در درازمدت نه تنها باعث به خطر افتادن جان مردم می‌شود بلکه در سال‌های متمادی فرصت‌های شغلی به ویژه در حوزه کشاورزی را از میان می‌برد.

با توجه به اهمیت انرژی‌های تجدیدپذیر در این پرونده ویژه تصمیم گرفتیم وضعیت به‌کارگیری انرژی‌های تجدیدپذیر در کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده، چشم‌انداز‌های این انرژی در سال‌های آتی را مورد بررسی قرار داده و وضعیت به‌کارگیری این انرژی از سوی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری را مورد بررسی قرار دهیم. این پرونده ویژه به‌طور تخصصی و کوتاه به شما نشان خواهد داد چرا از همین امروز باید به فکر سرمایه‌گذاری روی انرژی‌های تجدیدپذیر باشیم.

فهرست مطالب:

انرژی‌های تجديدپذير ضامن بقای نسل‌های آينده خواهند بود
ابر و باد و مه و خورشيد با هم برق توليد  می‌کنند
يک سامانه انقلابی مبتنی بر اکسايش-کاهش برای توليد و ذخيره انرژی در خانه
آيا انرژيی‌های تجديدپذير کره زمين را نجات خواهند داد؟
جهان چقدر خرج انرژيی‌های تجديدپذير می‌کند؟
چشم‌انداز  انرژي‌های تجديدپذير در سال‌های آتی چگونه خواهد بود؟

 

برای دریافت پرونده ویژه انرژی‌های تجدیدپذیر اینجا کلیک کنید

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز