دانلود کنید: پرونده ویژه "نرم‌افزار‌های متن‌باز"
در پرونده ویژه نرم افزارهای متن‌باز ضمن آن‌که به شما نشان خواهیم داد چگونه می‌توانید از نرم‌افزارهای متن‌باز کسب درآمد کنید، به ذکر نمونه‌های روشنی از نرم‌افزارهایی پرداختیم که موفق شده‌اند از طریق اکوسیستم متن‌باز به سودآوری میلیاردی برسند.

 همچنین به شما نشان خواهیم داد چگونه می‌توانید در پروژه‌های متن‌باز مشارکت داشته باشید حتا اگر یک برنامه‌نویس نیستید. گفت‌وگوی انجام شده با آقای کیث برگلت مدیرعامل سازمان OIN را مشاهده خواهید کرد، با تفکرات گوگل در زمینه پروژه‌های متن‌باز از زبان مهندس ارشد این شرکت آشنا خواهید شد، تاثیرگذاری متن‌باز بر صنعت اینترنت اشیا و خودروسازی را مشاهده خواهید کرد و در نهایت با بهترین چهارچوب‌های برنامه‌نویسی متن‌باز موبایلی آشنا خواهید شد. در این پرونده ویژه سعی کرده‌ایم به جای کلی‌گویی و تکرار مباحثی که بسیاری از خوانندگان با آن آشنا هستید به سراغ داغ‌ترین مباحث مربوط به متن‌باز برویم.

فهرست مطالب:

زمان سلام گفتن به عصری فرارسيده که در سيطره متن ‌باز قرار دارد
چگونه از نرم‌
افزارهای متن باز کسب درآمد کنيم؟
دنيـای آينده، دنيـاي پتنت‌
های نرمافزاری متنباز
توسعه منبع باز در گوگل، متنوع و توزيع‌
شده
راهنمای مبتديان برای مشارکت‌
 در جامعه متن باز
گوگل چگونه از اندرويد کسب درآمد می
کند؟ 
زبا‌
ن‌‌ها و چهارچوبهايی براي عاشقان متنباز
متن باز آينده خودروها را می
سازد را می‌سازد

برای دانلود پرونده ویژه نرم‌افزار‌های متن‌باز اینجا کلیک کنید


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال