معرفی کتاب: ویندوز 10 به زبان ساده چاپ دوم
اغلب ما تنها با تعداد محدودی از قابلیت‌های ویندوز 10 که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم، آشنایی داریم و حتی در برخی موارد از همه قابلیت‌های موجود در یک ابزار به‌درستی استفاده نمی‌کنیم. اما کتاب ویندوز 10 به زبان ساده دید شما را در این زمینه متحول خواهد کرد.

نام کتاب: ویندوز 10 به زبان ساده چاپ دوم 
(Windows 10 Plain & Simple, 2nd Edition)
ناشر: Microsoft Press
نویسندگان: مایکل مایر، نانسی مایر بویزن
(Michael Miller, Nancy Muir Boysen)
سال انتشار: 2018
شابک: 13: 9781509306732
تعداد صفحات: 320 صفحه

 ویندوز 10 به زبان ساده چاپ دوم

در ظاهر چنین به نظر می‌رسد که سیستم‌عامل ویندوز 10 با اسلاف خود تفاوت چندانی نداشته و با گذشت چند سال از عرضه آن همه مولفه‌ها و قابلیت‌های آن شناسایی شده‌اند. برخی از مردم و حتی متخصصان بر این باورند که ویندوز 10 را به‌خوبی می‌شناسند و بر همه جوانب آن اشراف دارند، درحالی‌که در واقعیت این‌گونه نیست. کتاب ویندوز 10 به زبان ساده که از سوی انتشارات مایکروسافت به چاپ رسیده به شما خواهد گفت که چطور می‌توانید رابط کاربری و نمای بصری ویندوز را تغییر داده، راهکارهایی را که از طریق آن‌ها می‌توانید از دستیار کورتانا به بهترین شکل استفاده کنید،‌ آموزش داده، به شما نشان می‌دهد چطور از برنامه‌هایی که باعث افزایش بهره‌وری می‌شوند استفاده کنید، چطور از قابلیت‌های موجود و پنهان مرورگر مایکروسافت اج بهره ببرید، از برنامه Mail به بهترین شکل برای مدیریت ایمیل‌های روزانه خود استفاده کنید، چطور ویدیوهایی را در ویندوز 10 ضبط کرده و آن‌ها را ویرایش کنید، چگونه از تقویم و ابزار زمان‌بندی وظایف استفاده کنید، از مهم‌ترین تیترهای خبری از طریق برنامه‌های اخبار و ورزش مطلع شوید، به شکل درستی ابزارها و دستگاه‌های جانبی را به کامپیوتر خود متصل کنید، در زمان بروز مشکل از چه ابزارهایی برای عیب‌یابی سامانه خود استفاده کنید و از قدرتی که میان‌برهای ویندوز 10 در اختیارتان قرار می‌دهد برای انجام سریع‌تر کارها استفاده کنید. اگر به دنبال آن هستید در این شرایط اقتصادی نه‌چندان مطلوب هزینه‌های مراجعه به مراکز عیب‌یابی را کاهش داده و مشکلات کامپیوتر را خودتان برطرف کنید، پیشنهاد ما کتاب ویندوز 10 به زبان ساده چاپ دوم است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال