ایلان ماسک وعده سپتامبر را داد
26/01/1396 - 15:53
امسال کامیون برقی تسلا رونمایی می‌شود
مدیرعامل تسلا از رونمایی یک مینی کامیون تمام الکتریکی در ماه سپتامبر امسال خبر داد. ایلان ماسک می‌گوید کامیون برقی تسلا نسل آینده خودروهای سنگین را به نمایش خواهد گذاشت و یک اختراع شگفت‌انگیز است.

ایلان ماسک در تازه‌ترین توییت خود، خبر رونمایی از کامیون برقی تسلا موسوم به Tesla Semi را رسانه‌ای کرد. خودروسازی تسلا تنها ۱۳ سال قدمت دارد ولی سال گذشته در رده دوم برترین خودروسازهای امریکا قرار گرفت. 

مطلب پیشنهادی

پرفروش‌ترین خودروهای ۲۰۱۷ بازار ایران + قیمت

ظاهرا تسلا می‌خواهد یک کامیون تمام برقی با امکانات و ویژگی‌های منحصربه‌فردی همانند خودروهای سری X خود رونمایی کند. ایلان ماسک به شدت از محصول جدید شرکت‌اش تعریف و تمجید کرده است و دست به ستایش آن می‌زند. 

همچنین، قرار است تسلا یک کامیون پیکاپ نیز طی ۱۸ الی ۲۴ ماه آینده رونمایی کند. به گفته ماسک، کامیون پیکاپ تسلا برای مسابقات اسب‌سواری و حمل اسب بسیار مناسب است. 

همیشه خودروهای شرکت تسلا، محصولاتی پیشگام و مملو از نوآوری و پیشرفت‌های شگرف بودند که از آینده حکایت می‌کردند و سبب شدند دیگر خودروسازها دست به تقلید بزنند. بنابراین، به نظر می‌رسد کامیون تمام برقی جدید تسلا نیز این‌گونه باشد و شاهد رونمایی از یک محصول متفاوت باشیم. 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟