یک طراحی پیشرفته و آینده‌نگر
خودروی مفهومی و هیجان‌انگیز پژو را ببینید + عکس
12 اسفند 1395
شرکت خودروسازی پژو قبل از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ژنو 2017، جدیدترین محصول خود را در قالب یک طرح مفهومی و با یک طراحی پیشرفته و آینده‌نگر معرفی کرد تا در نمایشگاه ژنو 2017 با خیال راحت به نمایش عمومی آن بپردازد.

در قدم اول این طرح مفهومی پژو را می‌توان یک خودروی لوکس و مدرن با یک طراحی آینده‌نگر توصیف کرد که طبق اطلاعات محدود ارائه شده توسط شرکت خودروسازی پژو، اگر یک درصد هم امکان توسعه و تولید آن وجود داشته باشد، به همراه سیستم محرکی پلاگین هیبریدی وارد بازار خواهد شد که با ترکیب قدرت پیشرانه درون‌سوز و موتورهای الکتریکی، می‌توان حداکثر 300 اسب بخار قدرت برای تامین انرژی حرکتی این اتومبیل به‌دست آورد. هرچند باتوجه به تصاویر ارائه شده از داخل کابین می‌توان فهمید که شرکت خودروسازی پژو یک اتومبیل مفهومی هیبریدی "خودران" معرفی کرده است.

طراحی ظاهری این اتومبیل هم بدون شک بزرگ‌ترین نقطه قوت آن خواهد بود که چه در داخل و چه در خارج از کابین بسیار خوب و جذاب طراحی شده است و از طراحی خشک و بی‌روح سایر محصولات آینده‌نگر جهانی به دور مانده است. بدین صورت می‌توان در قسمت جلوی خودرو شاهد جلو پنجره‌ای بزرگ و گسترده بود که توسط خطوط موازی بسیار زیادی تشکیل شده است و وظیفه خنک کاری پیشرانه درون سوز کوچک سیستم محرک را برعهده گرفته‌اند و در قسمت عقب خودرو هم فاکتورهای بسیار خوب و هماهنگی کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا در نتیجه یک طراحی جذاب و اسپرت برای خودرویی هیبریدی 300 اسب بخاری بدست آید.

برای ورود به داخل کابین هم از درب‌های محصولات رولزرویس الگوبرداری شده است و در جهت مخالف یکدیگر باز و بسته می‌شوند که همین مورد ورود و خروج سرنشینان عقب را بسیار راحت‌تر کرده است، هرچند نمی‌توان از فاکتورهای طراحی داخل کابین به سادگی عبور کرد، بخصوص غربیلک فرمان اتومبیل که در حالت رانندگی خودکار به داخل مجموعه داشبورد رفته و در هنگام رانندگی دستی هم از مجموعه داشبورد بیرون می‌آید و حالت یک فرمان اسپرت به خود می‌گیرد. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز