عصری جدید در انتظار کاربران لینکدین
مایکروسافت چه برنامه‌هایی برای لینکدین دارد؟
مایکروسافت سرانجام خرید بزرگ خود به ارزش 26.2 میلیارد دلار را نهایی کرد و رسما مالک بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی فعال در زمینه کاریابی یا همان لینکدین شد. ساتیا نادلا در پستی که در سایت لینکدین منتشر کرد ضمن اعلام خبر رسمی نهایی شدن این خرید از برنامه‌ریزی‌های این شرکت در ارتباط با آینده لینکدین و آفیس سخن گفت.

همان‌گونه که اطلاع دارید با روی کار آمدن ساتیا نادلا یکسری تغییرات در استراتژی‌های مایکروسافت به وجود آمد که اضافه کردن نام مایکروسافت به محصولات این شرکت و همچنین ادغام‌سازی محصولات این شرکت با سرویس‌های شرکت‌های مختلفی همچون لینکدین از جمله این استراتژی‌های جدید بودند. در ماه ژوئن ساتیا نادلا و جف وینر مدیرعامل لینکدین در قالب یک فایل pdf به تشریح برنامه‌های آینده لینکدین پرداختند.

مطلب پیشنهادی

به این ۹ دلیل عاشق لینکدین باشید!
یک شبکه اجتماعی برای حرفه‌ای‌ها

در بخشی از فایل منتشر شده از سوی این دو مدیرعامل آمده است: «در دنیای کنونی برای آن‌که یک زندگی موفق داشته باشید، تمامی اطلاعات تخصصی شما باید درون یک مخزن واحد قرار بگیرند. با اتصال یکی از حرفه‌ای‌ترین زیرساخت‌های ابری به یکی از شبکه‌های حرفه‌ای در جهان، ما ارتباط هوشمندانه‌تر و قدرتمندتری را میان اطلاعات به وجود آوردیم که مولد شکل‌گیری شکل خاصی از تجارب خواهد بود. این رویکرد شتاب بیشتری به رونق اقتصادی خواهد بخشید.» در حالی که این فرضیه در ظاهر خوب به نظر می‌رسد، اما واقعیت این است که تحقق این فرضیه برای هر دو شرکت با دشواری‌های مختلفی روبرو خواهد بود. ساتیا نادلا در پست لینکدین خود آورده است: «امروز مشتاق هستم درباره ماموریت مشترک و حس مشترک هر دو شرکت مطالبی را با شما به اشتراک قرار دهم. شباهت فرهنگی ما و ارزش افزوده‌ای که ما برای اعضا لینکدین به وجود خواهیم آورد به متخصصان کمک خواهد کرد تا فرصت‌های شغلی جدید و راه‌های جدیدی که به منظور پیدا کردن شغل مناسب پیش روی آن‌ها قرار خواهد گرفت را مورد استفاده قرار دهند.»

مطلب پیشنهادی

با ابزار جدید لینکدین کاملا محرمانه به دنبال کار جدیدی بگردید!
اگر دنبال استخدام در شرکت بهتر هستید بدون این‌که رئیس متوجه شود

یکپارچگی مایکروسافت و لینکدین

نادلا در پست خود به تعدادی از ادغام‌سازی‌‌هایی اشاره کرد که مزایای مثبتی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. این ادغام‌سازی‌ها که در تعامل مستقیم با بسته آفیس 365 قرار دارند باعث افزایش بهره‌وری یکسری از برنامه‌های مایکروسافت خواهد شد. از جمله ویژگی‌های شاخصی که فرآیند ادغام‌سازی‌ را تجربه خواهند به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

اعضا لینکدین می‌توانند سوابق کاری خود را در قالب یک فایل ورد آماده کرده و از این فایل در لینکدین استفاده کنند. این ویژگی به این شکل کار می‌کند که کاربر خلاصه‌ای از سوابق کاری خود را در ورد آماده می‌کند و لینکدین به طور خودکار این فایل را در پروفایل کاربر وارد می‌کند. این رویکرد به کاربران کمک می‌کند به شکل بهتری مشاغل مورد نیاز خود را پیدا کنند.

مطلب پیشنهادی

۱۰ سوالی که پروفایل لینکدین شما باید در 10 ثانیه جواب بدهد!
چگونه پروفایل لینکدین خود را بهینه کنیم؟

از این پس اعلان‌های لینکدین در بخش Action center در ویندوز 10 به کاربران نشان داده خواهد شد.

اعضا لینکدین از این پس به شکل راحت‌تر، سهل‌الصول‌تر و بهتری به محتوایی که مایکروسافت تولید می‌کند، دسترسی خواهند داشت

ویژگی سازمانی LinkedIn Lookup در تعامل با Active Directory و آفیس 365 خواهد بود. در حالی که در گذشته این ویژگی رقیبی برای ویژگی  Delve مایکروسافت به شمار می‌رفت در آینده با سرویس‌های آفیس 365 ادغام خواهد شد.

کاربران سازمانی این توانایی را خواهند داشت تا از سرویس LinkedIn Learning به منظور مشاهده آموزش‌های آنلاین استفاده کنند. این دوره‌ها در اختیار کاربرانی قرار خواهد گرفت که جزء مشترکان آفیس 365 باشند.

در رویکرد جدید پیاده‌سازی راهکارهای جدید تجاری در تعامل با اکوسیستم محتوایی MSN.com خواهند بود.

بازتعریف جدیدی از خرید و فروش‌ مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی از طریق ویژگی‌های Sales Navigator و dynamic 365 به وجود خواهد آمد.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟