چگونه روی یک گوشی دو تلگرام داشته باشیم؟
نصب همزمان دو تلگرام روی گوشی با اپلیکیشن App Cloner
اگر از آن دسته افرادی هستید که بنا به هر دلیل تمایل دارید در گوشی اندرویدی خود دو تلگرام نصب کنید و به صورت همزمان دو اکانت فعال در آن‌ها داشته باشید، این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. انجام این کار با استفاده از برنامه App Cloner امکانپذیر است و در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه انجام آن بپردازیم. با سایت شبکه همراه باشید.

1606683296_1_0.gif

مقدمه

این احتمال وجود دارد که بنا به هر دلیل تمایل داشته باشید دو تلگرام، واتساپ، وایبر، اسکایپ و غیره را روی گوشی اندرویدی خود نصب و به صورت همزمان دو اکانت را در آن‌ها فعال نمایید. اما آیا انجام این کار امکانپذیر است؟ خوشبختانه انجام این کار در اندروید با استفاده از یک اپلیکیشن کاربردی به نام App Cloner امکانپذیر خواهد بود.

با استفاده از برنامه App Cloner می‌توانید یک کلون (کپی) از هر کدام از اپلیکیشن‌هایی که در گوشی شما نصب هستند تهیه کنید و یک اکانت مستقل را در آن اجرا کنید. برای مثال می‌توانید دو تلگرام داشته باشد و به صورت همزمان از دو اکانت تلگرام در یک گوشی استفاده کنید. در ادامه به آموزش استفاده از برنامه App Cloner می‌پردازیم. با سایت شبکه همراه باشید.

آموزش نصب همزمان دو تلگرام روی گوشی با اپلیکیشن App Cloner

استفاده از برنامه App Cloner چندان دشوار نیست و شما با یک بار مطالعه راهنمایی که در ادامه ارائه می‌کنیم قادر خواهید بود تا هر برنامه‌ای که مورد نظرتان باشد را در گوشی خود کلون نمایید. کلون کردن برنامه به آن معناست که یک نسخه کپی شده و مستقل از آن را بسازید. مراحلی که باید برای نصب همزمان دو تلگرام روی یک گوشی با اپلیکیشن App Cloner طی شود به شرح زیر است:

در قدم اول باید اپلیکیشنی که تمایل دارید از آن کلون بسازید را روی گوشی خود نصب کنید یا از قبل نصب داشته باشید. برای مثال اگر می‌خواهید از تلگرام کلون بسازید، باید تلگرام در گوشی شما نصب باشد. سپس با کلیک بر روی این قسمت (گوگل پلی) یا اینجا جدیدترین نسخه اپلیکیشن App Cloner را از گوگل پلی استور دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس اپلیکیشن App Cloner را اجرا نمایید. مشاهده خواهید کرد که لیست اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی هوشمندتان توسط برنامه نمایش داده می‌شود. در لیست ارائه شده، اپلیکیشن مورد نظرتان که قصد دارد یک کپی (کلون) از آن ساخته شود را انتخاب کنید.

حالا باید تنظیمات خاصی را انجام دهید. در بخش Name باید نام نسخه کلون برنامه انتخابی را وارد کنید. برای مثال اگر از تلگرام کلون می‌سازید، می‌توانید نام "Telegram 2" را برای آن در نظر بگیرید. در بخش Clone Number می‌توانید تعداد کلون‌هایی که تمایل دارید ساخته شوند را مشخص کنید. اگر می‌خواهید دو تلگرام داشته باشید، گزینه 1 را وارد کنید. اگر می‌خواهید سه تلگرام داشته باشید، گزینه 2 را وارد کنید و غیره.

در بخش Launcher icon هم تنظیمات مربوط به آیکون نسخه کلون برنامه را انجام دهید. برای مثال می‌توانید رنگ آن را انتخاب کنید یا حالتی ایجاد کنید که آیکون به صورت آینه‌وار نمایش داده شود.

بعد از اعمال تنظیمات مورد نظرتان، آیکون تیک را لمس نمایید.

 

مشاهده خواهید کرد که پروسه ساخت کلون از برنامه مورد نظرتان آغاز می‌شود. اگر با پیغام هشداری مواجه شدید، گزینه OK را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا این مرحله انجام شود.

امکان دارد که کلون برای ایجاد نسخه کپی درخواست نصب اپلیکیشن کپی را بکند. مسیر نصب را کامل کنید تا نسخه کپی ایجاد شود.

حالا کلون برنامه انتخابی شما ایجاد شده و می‌توانید آن را اجرا کنید. در این شرایط نسخه اصلی برنامه با نسخه کلون آن به طور کاملا مجزا و مستقل راه‌اندازی می‌شوند و ارتباطی با یکدیگر ندارند. یعنی شما می‌توانید در نسخه کلون برنامه یک اکانت متفاوت و مستقل را فعال کنید.

کلام آخر

اپلیکیشن‌های دیگری هم وجود دارند که دقیقا عملکردی مشابه با برنامه App Cloner ارائه می‌کنند. برای مثال Parallel Space، Go Multiple، Parralel Accounts و AppClone برخی دیگر از اپلیکیشن‌های این چنین هستند. اما به نظر ما برنامه App Cloner عملکرد بهتری در مقایسه با آن‌ها دارد. امیدوار هستیم که از این آموزش لذت برده باشید. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟