گزارش ویژه
با مادربردهای سری TUF، به‌راحتی فرکانس پردازنده را تا 5.4 گیگاهرتز افزایش دهید!
در حال حاضر ایسوس دو مدل از پرچم‌داران سری TUF خود را با نام‌های TUF Z270 MARK 1 و TUF Z270 MARK 2 معرفی کرده است که این دو تنها در چند ویژگی جزئی با هم متفاوت‌اند.

مدار تغذیه هوشمند و به‌کارگیری چیپ اختصاصی DIGI+ ،TPU و فناوری انحصاری PRO CLOCK  و استفاده از قطعات با کیفیت و بهینه، بالاترین کارایی را برای کاربران به‌همراه دارد. به لطف طراحی سری هفتم پردازنده‌های سری Core i7 اینتل، شما با داشتن خنک‌کننده مناسب به سادگی می‌توانید حتی فرکانس پردازنده را تا 5400 مگاهرتز و فراتر از آن افزایش دهید. علاوه بر آن با کمک نسل سوم فناوری T-Topology ایسوس، شما می‌توانید رم‌های پرسرعت DDR4 را با سرعت 3866 مگاهرتز برای هر چهار اسلات استفاده کنید. اما ایسوس برای سری TUF از قطعاتی فراتر از استانداردهای صنعتی استفاده می‌کند که به TUF Component معروف بوده و 20 درصد بیشتر  طول عمر و همچنین توان تحمل حرارتی بالاتری دارند. 

مطلب پیشنهادی

اورکلاکرهای مطرح ایرانی از مادربردهای محبوب خود می‌گویند
مادربوردهای ایسوس برای اورکلاکینگ حرفه‌ای

در مدل TUF Z270 MARK 1، یک سپر محافظتی با نام THERMAL ARMOR تمامی سطح روی مادربورد را پوشانده  تا علاوه بر حفظ استحکام بیشتر، از نشستن گرد‌وغبار و ایجاد الکتریسیته ساکن بر روی اجزای حساس مادربورد جلوگیری کند. همچنین، مسیرهایی به منظور هدایت جریان هوا در قسمت های مختلف این سپر در نظرگرفته شده است. در تمام مدل‌های سری TUF، نسل جدید +THERMAL RADAR 2 قرار دارد که امکان مدیریت همه جانبه دما، ولتاژها و نحوه گردش فن‌ها را میسر می‌کند. استفاده از چیپ‌ست تخصصی TUF ICe به‌همراه رابط TUF DETECTIVE و فناوری نورپردازی AURA SYNC CORE، قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاریر قرار می‌دهد.

جهت اطمینان از سازگاری، مادربوردهای سری TUF به مدت بیش از 7200 ساعت با حدوداً 1100 دستگاه مختلف مورد سنجش قرار می‌گیرند. همچنین آزمون‌های دما و رطوبت نیز انجام گرفته و مادربوردهای سری TUF با 10036 بار آزمون دوام قسمت‌هـای ورودی/ خـروجـی مواجه هستند تا بیشترین اطمینان از دوام و پایداری آنها حاصل شود. به همین دلیل، این مادربردها با 5 سال گارانتی وارد بازار مصرف می‌شوند.

برچسب: 

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال