گزارش ویژه
ایسوس از مادربوردهای Z270 در ایران رونمایی کرد
25 دیماه، ایسوس طی یک مراسم رسمی و با حضور جمعی از فروشندگان قطعات و اصحاب رسانه، در هتل فردوسی تهران آخرین دستاوردها و تولیدات خود را در ایران رونمایی کرد.

در ابتدا امیردروردگریان، مدیر بخش قطعات در ایران پس از خوش آمدگویی به حضار، ضمن اشاره به ایسوس به عنوان پرفروشترین برند مادربورد و کارت گرافیک جهان در سال 2016، اعلام کرد این شرکت با حفظ فاصله از رقبا موفق شده تا در زمینه تولید و فروش نمایشگرهای گیمینگ نیز بار دیگر مقام نخست خود در جهان حفظ کند. در ادامه علی‌فلاح منش، مدیر بخش مادربورد ایسوس در ایران به ارائه توضیحات از شرکت ایسوس پرداخت. فلاح‌منش گفت: « ایسوس از سال 1989 تا امروز بیش از 500 میلیون مادربورد فروخته است که اگر این تعداد را کنار هم قرار دهیم 4 بار می‌توانیم کره زمین را با مادربورد دور بزنیم.» اما سعید مسلمی، مدیر روابط عمومی ایسوس سخنران بعدی این مراسم بود که به توضیحات فنی و تخصصی مادربردهای Z270 و سری ROG این شرکت پرداخت.

مطلب پیشنهادی

مانیتور خمیده‌ای که به طور بی‌سیم گوشی شما را شارژ می‌کند
معنای جدید فناوری شارژ وایرلس با آخرین محصول ایسوس

مسلمی درخصوص مادربردهای جدید ایسوس گفت: « ایسوس نخستین برندی است که قبل از دیگران علاوه بر پرداختن به عملکرد بهینه و کارآمدی بالای مادربوردها، برخی ویژگی‌های اختصاصی نظیر Aura Sync  را در محصولات خود عرضه کرده است. شرکت ایسوس علاوه بر معرفی سری‌های Formula, Extreme و Hero، مادربوردهای جدید IX Code و IX Apex از خانواده ماکسیموس مجهز به چیپ‌ست Z270 را تولید کرده و مادربورد Apex توانسته است پس از اکران رسمی، همه رکوردهای اورکلاکینگ را نصیب خود کند.» سپس مسلمی به معرفی سری ROG STRIX پرداخت و عملکرد بالای آن را دلیل جایگزینی این گروه با سری موفق Pro Gaming در نسل‌های قبلی دانست. به گفته مسلمی، این سری با مدل‌های فراوانی که دارد، انتخاب‌های اقتصادی متنوعی را برای گیمرها فراهم کرده است. در ادامه، نوبت به معرفی نسل جدید مادربوردهای با استاندارد نظامی ایسوس تحت نام TUF رسید. این سری که با قطعاتی با استاندارد نظامی ساخته می‌شوند، جان‌سخت‌ترین محصولات این شرکت با 5 سال گارانتی هستند. در بین ارائه فنی، حضار با پاسخ به سوالات مطرح شده از هر بخش، جوایزی را به رسم یادبود از شرکت ایسوس دریافت کردند.

برچسب: 

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال