در سال ۲۰۱۶
ایسوس در رتبه اول عرضه ‌و فروش نمایشگر مخصوص بازی دنیا
ایسوس با کمک خط تولید اختصاصی مخصوص بازی، سبد کالای کاملی را برای کاربران خود عرضه می‌کند. با استناد به اخبار و آمارهای فروش نمایشگر در سال 2015، ایسوس توانسته بود مقام نخست فروش و عرضه نمایشگرهای مخصوص بازی را به‌خود اختصاص دهد.

اکنون طبق گزارشات منابع معتبر مانند نشریه دیجی‌تایمز(Digitimes) ، ایسوس یک‌بار دیگر موفق شد بیشترین میزان عرضه‌و‌فروش نمایشگر را در جهان به‌دست آورده و از رقبایی چون بنکیو و ایسر، عبور کند. مطابق این گزارش و براساس تحقیقات به‌دست آمده از شرکت‌‌های مرجع، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، اخیراً‌ درخواست نمایشگرهای رده بالا و به‌ویژه مخصوص بازی رشد چشم‌گیری داشته است.

مطلب پیشنهادی

مادربردهای Z270 ایسوس در ایران معرفی شدند + عکس
طی یک مراسم رسمی در هتل فردوسی تهران

در متن منتشر شده نشریه دیجی‌تایمز آمده است:
«فروشندگان بزرگ  نمایشگرهای مخصوص بازی با توجه به میانگین قیمت فروش و سود حاصل از آن، توجه بیشتری نسبت به مدل‌های میان رده و رایج به این نمایشگرها داشته‌اند. در این بین ایسو‌تک‌کامپیوتر، بنکیو و ایسر با حفظ جایگاه اول تا سوم خود در سال گذشته، بیشترین فروش در نمایشگرهای مخصوص بازی را نسبت به نمایشگرهای تازه‌وارد مخصوص بازی چون سامسونگ، ال‌جی، دل، اچ‌پی، لنوو و ای‌او‌سی در سال‌جاری داشته‌اند. در نمایشگرهای مخصوص بازی با نرخ تازه‌سازی 144 هرتز، سه شرکت ایسوس با 35 درصد، بنکیو با 22 تا 24 درصد و ایسر با 17 تا 19 درصد، شدیدترین رقابت را در تولید این نمایشگرها با نرخ تازه‌سازی 144 هرتز و همچنین در بخش فروش و عرضه داشته‌‌اند. این در حالی است که میزان تولید نمایشگر در سال گذشته در جهان حدود 120 میلیون دستگاه بوده که این آمار در سال 2016 تغییری نکرده است. اما در سال 2015، تولید نمایشگرهای مخصوص بازی با نرخ تازه‌سازی 144 هرتز در حدود 550 تا 600 هزار دستگاه بود که این رقم در سال 2016 به 1.2 میلیون دستگاه رسید. با در‌نظر‌گرفتن این میزان رشد، انتظار می‌رود در سال 2017 حدود 2.5 میلیون دستگاه دیگر در سال 2017 و سال 2018، حدود 3.5 میلیون دستگاه نمایشگر مخصوص بازی به‌فروش برسد.»

ایسوس

نظر شما چیست؟