ZenScreen MB16AC
نمایشگری سبک، زیبا و برنده جایزه طراحی سال ۲۰۱۶
شرکت «ایسوس» به عنوان یکی از پیشگامان عرصه تولیدات سخت‌افزار، محصولات متنوع و جذابی در دنیای نمایشگرها دارد. ایسوس مدتی پیش از نمایشگری با نام ZenScreen MB16AC رونمایی کرده بود که توانست جایزه طراحی «آیفا 2016» را به خود اختصاص دهد.

مدل MB16AC زن‌اسکرین ایسوس با صفحه نمایش 15.6 اینچ و با تفکیک‌پذیری فول‌اچ‌دی 1920×1080، سبک‌ترین و باریک‌ترین نمایشگر موجود در کلاس نمایشگرهای قابل حمل جهان است. ایسوس در طراحی حاشیه و قاب آن از فلسفه Zen الهام گرفته است. فلسفه ذن، در طراحی‌های ایسوس نماد سادگی و استفاده از طرح‌های متحدالمرکز است که زیبایی خاصی به محصولات می‌دهد. طراحان ایسوس با کاهش 60 درصدی ضخامت این نمایشگر، قطر آن را تنها به اندازه هشت میلی‌متر طراحی کرده‌اند؛ به همین دلیل وزن آن سبک‌تر از انتظار و تنها 800 گرم است که جابه‌جایی آن برای کاربران بسیار آسان خواهد بود.

این نمایشگر به‌منظور ارتباط با دستگاه‌های دیگر و تأمین توان لازم برای کار، فقط از یک رابط USB استفاده می‌کند و می‌تواند هم داده‌های تصویری و هم برق مورد نیاز را از طریق یک درگاه USB تهیه کند. ایسوس در این مدل برای راحتی و سازگاری هرچه بیشتر در هنگام استفاده، قابلیت پشتیبانی از هر دو درگاه USB نوع A و C را مهیا کرده است. به‌منظور سهولت در استفاده و قرار گرفتن در هر دو حالت افقی و عمودی، ایسوس یک کاور هوشمند برای این نمایشگر طراحی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد در هر دو حالت افقی و عمودی از زن‌اسکرین MB16AC استفاده کنند. یکی از نکات جالب این محصول، حفره‌ای است که در گوشه سمت راست آن قرار دارد و با کمک یک مداد معمولی می‌توان این نمایشگر را به صورت ایستاده روی هر سطحی قرار داد. اگر از صفحه نمایش کوچک لپ‌تاپ خسته شده‌اید و دوست دارید در حین سفر دو صفحه نمایش با خود داشته باشید، نمایشگر MB16AC زن‌اسکرین ایسوس گزینه‌ای است که نمی‌توانید به‌سادگی از کنار آن عبور کنید

برچسب: 

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال