سوییچ دسکتاپ و PoE برای کسب‌وکارهای نوپا
نگاهی به سوییچ هشت درگاهه غیرمدیریتی دی‌لینک DES-1008PA
سوییچ‌های دسکتاپ و غیرمدیریتی (Unmanaged) بهترین گزینه برای کاربران خانگی، کسب‌وکارهای کوچک و مصارف اداری هستند. این سوییچ‌ها با سادگی تمام و در کمتر از چند دقیقه یک شبکه محلی (LAN) می‌سازند و دستگاه‌های دیگر با کابل شبکه به آن متصل می‌شوند.

1606683296_1_0.gif

سوییچ دی‌لینک DES-1008PA یکی از بهترین سوییچ‌های غیرمدیریتی در بازار است که از قابلیت PoE سود می‌برد تا بتواند انرژی مورد نیاز برخی از دستگاه‌های متصل به شبکه را تامین کند. این سوییچ ۸ درگاهه 100 مگابیت سرعت دارد و درگاه‌ها Full duplex هستند تا از نهایت سرعت و پهنای ‌باند در شبکه استفاده شود. از ۸ درگاه،
۴ درگاه به استاندارد IEEE 802.3af PoE مجهز است و هر یک از درگاه‌ها می‌تواند انرژی را تا سقف ۱۵.۴ وات تامین کند. کل انرژی قابل تامین توسط این سوییچ به مرز ۵۲ وات می‌رسد، اما نهایت مصرف انرژی آن ۶۴ وات خواهد بود. نصب و افزودن دستگاه‌ها به این سوییچ به‌صورت Plug & Play است و به پیکربندی یا تنظیمات خاصی نیازی ندارد. کافی است کابل شبکه متصل به دستگاه را به یکی از درگاه‌های سوییچ DES-1008PA وارد کنید. چراغ‌های LED تعبیه‌شده روی دستگاه می‌توانند وضعیت ارتباطات دستگاه را مشخص کنند. حداکثر توان انتقال اطلاعات این سوئیچ ۱.۶ گیگابیت بر ثانیه است. روش انتقال اطلاعات در این دستگاه Store and Forward است. به جدول آدرس مک ۱ کیلوبایتی مجهز شده و رم بافر آن ۹۶ کیلوبایت است.
 محصول معرفی شده با گارانتی سه ساله شرکت ایزی در بازار ایران به فروش می‌رسند.

ایسوس

نظر شما چیست؟