ImageToVideo ابزار تبدیل آن‌لاین
چگونه به سرعت عکس‌های خود را به ویدیو تبدیل کنیم
یکی از بهترین روش‌ها برای به اشتراک گذاری یا نمایش عکس‌های شما، تبدیل کردن آنها به یک نمایش اسلاید ویدیویی است. و ImageToVideo نام یک ابزار آن‌لاین است که به سادگی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

760 4_0.gif

ImageToVideo یک تبدیل کننده ساده آن‌لاین است که به شما اين امكان را می‌دهد تا عکس‌های خود را به ویدیو تبدیل کنید. این ابزار رایگان است و شما برای استفاده از آن نیاز به ثبت نام ندارید. همچنین می‌توانید از آن در هر مرورگر وبی استفاده کنید.

ImageToVideo.com به شما اجازه می‌دهد تا 30 عکس را در نمایش اسلاید خود اضافه کنید و شما می‌توانید به انتخاب خود موزیک هم به آن اضافه کنید. در ادامه چگونگی تبدیل عکس‌ها به ویدیو توسط ImageToVideo را مشاهده خواهید کرد:

مرحله 1. بعد از ورود به وب‌سایت https://imagetovideo.com روی گزينه Upload Your Images کلیک کرده و عکس‌های خود را انتخاب کنید.

مرحله 2. بعد از انتخاب عکس‌ها شما نمونه‌های کوچک شده از عکس‌های خود را مشاهده خواهید کرد. برای انتخاب ترتیب نمایش آنها روی هر یک کلیک کرده و به مکان مورد نظر خود بکشید و رها کنید. همچنین اگر می‌خواهید بعضی از آنها را حذف کنید روی نماد X قرمز رنگ کلیک کنید. سپس روی دکمه Next (>>) کلیک کنید تا فرآيند انجام کار ادامه پیدا کند.

مرحله 3. حالا موزیک مورد نظر خود را انتخاب کنید. از MP3 پشتیبانی می‌شود.

مرحله 4. متن یا لوگوی مورد نظر خود را وارد کنید. با انتخاب Logo می‌توانید به ویدیوی خود واترمارک اضافه کنید. از Logo Options برای تنظیم مکان قرارگیری و اندازه آن استفاده کنید.

مرحله 5. برای اضافه کردن عنوان به هر یک از عکس‌های درون ویدیوی خود از Text استفاده کنید. سپس متن خود را اضافه کرده و با استفاده از گزينه‌های موجود آن را تنظیم کنید. برای اضافه کردن متن به عکس‌های بعدی روی آیکون + کلیک کنید.

مرحله 6. در نهایت، روی Create the Video Now کلیک کنید. عکس‌ها و موزیک شما آپلود خواهد شد و چند دقیقه زمان می‌برد تا فرآيند انجام کار تکمیل شود.

مرحله 7. حالا شما می‌توانید ویدیوی خود را با فرمت MP4 دانلود کرده و یا آن به صورت آن‌لاین مشاهده کنید.

سایر ویژگی‌های قابل توجه ImageToVideo

ImageToVideo چند قابلیت اضافی دیگر را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید افکت‌هایی را به ویدیوی ساخته شده خود اضافه کنید و یا حتی ویدیوهای موجود را ویرایش کنید. این گزینه‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • ساخت ویدیوهای هنری با انتخاب دو پس زمینه
  • اضافه کردن افکت آب به عکس‌های درون ویدیو
  • ساخت ویدیو از متن
  • اضافه کردن موزیک یا متن به ویدیوهای از قبل ساخته شده
  • اضافه کردن واترمارک به ویدیوهای از قبل ساخته شده
  • ویرایش یک فایل ویدیویی یا صوتی

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟