استفاده از عایق‌های فضایی برای لذت بردن از چای و قهوه
تماشا کنید: با این ماگ دیگر دهان‌تان از چای و قهوه داغ نمی‌سوزد
ماگ مسافرتی "اِمبِر" برای کسانی ساخته شده که عاشق نوشیدن چای و قهوه هستند. دمای این ماگ با استفاده از اپلیکیشنی که روی اسمارت‌فون نصب می‌شود و از طریق ارتباط بلوتوث قابل کنترل است.

اگر از طرفداران نوشیدنی‌های گرم هستید، می‌توانید دمای آن زا از طرق اپلیکیشن کنترل کنید. خیلی از افراد معمولا به‌خاطر نوشیدن قهوه یا چای خیلی داغ می‌سوزند اما ماگ "امبر" به کاربر این اطمینان را می‌دهد که هیچ‌وقت دچار این حالت نشود. با چرخاندن قسمت پایین این ماگ می‌توانید دمای نوشیدنی خود را روی یک دمای مشخص گرم یا خنک کنید.

در ساخت این ماگ از عایقی استفاده شده که معمولا در تجهیزات فضایی به‌کار برده می‌شود. ریزپردازنده‌ای که داخل آن تعبیه شده سیستم گرمایشی و ارتباط بلوتوث را کنترل می‌کند.

امبر با شرکت‌های معروف سازنده قهوه همکاری می‌کند تا همه از خوردن یک نوشیدنی عالی لذت ببرند. نحوه کار این گجت جالب را در ویدیوی زیر مشاهده کنید:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال