مروری بر لوگوی 17 ساله
ویدیو: چگونه لوگوی گوگل تغییر یافت!
11 شهريور 1394
شرکت گوگل در ادامه تغییرات ساختاری خود پس از تاسیس شرکت آلفابت و انتقال چندین پروژه به آن؛ دیروز از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. گوگل در طی این سالیان بارها اقدام به تغییر لوگوی خود کرده است و هر بار لوگوی جدید نمادی از استراتژی آینده این شرکت در بازار فناوری بوده است. این بار نیز به خوبی می‌توان دیدگاه مدیران این شرکت را در لوگوی جدید یافت.

لوگوی جدید زیباتر، بازیگوش‌تر، باریک‌تر و مدرن‌تر است. رنگ‌های نرم‌تری در ان استفاده شده است و شباهت بسیار زیادی به آرم شرکت آلفابت ( شرکت مادر گوگل) دارد. لوگوی جدید ساده و بی‌پیرایه است و از یک دیدگاه خطی استفاده می‌کند که به معنی شفافیت در کسب‌وکار جدید گوگل است. گوگل روی حرف G بزرگ چهار رنگ تاکید بسیار زیادی دارد و می‌خواهد بگوید تحت هر شرایطی این G بزرگ حفظ خواهد شد. به همین دلیل، در تغییرات لوگو شاهد هستیم یک G رنگی به زبانه‌های مرورگر اضافه شده است. گوگل در ویدیویی که به مناسبت تغییر لوگوی خود منتشر کرده است؛ مروری بر تغییرات این لوگو در طی 17 سال گذشته دارد. یعنی از زمان 1998 تا کنون. این ویدیو را با هم ببینیم:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: