خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران
در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که افزایش سطح دسترسی مردم به اینترنت و البته گسترش استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها باعث شده تا در هر زمان و مکانی بتوانیم به اینترنت دسترسی داشته باشیم. در این چنین شرایطی مشخصاً یکی از دغدغه‌های عمومی نحوه خرید و تهیه بسته اینترنت موبایل است، که روش آن برای کاربران هر اپراتور متفاوت است. در ادامه به راه‌های مختلف خرید بسته اینترنت همراه اول پرداخته‌ایم.

مطلب پیشنهادی

هدیه همراه اول به مناسبت عید قربان و غدیر
راهنمای دریافت هدیه همراه اول تیر 1401

مطلب پیشنهادی

خرید شارژ همراه اول
روش‌های مختلف خرید شارژ همراه اول

خرید اینترنت همراه اول برای خود و دیگران

 روش‌های خرید اینترنت همراه اول عبارتند از:

1. خرید بسته اینترنت همراه اول از فروشگاه همراه اول

2. خرید بسته اینترنت همراه اول با شماره گیری #1*

3. خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن آپ

4. خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن اسنپ

5.خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من

6. خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن بامن 24

7. خرید بسته اینترنت همراه اول با همراه کارت

 

** برای خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران روی لینک کلیک کنید.

 


مطلب پیشنهادی

 معرفی بسته‌ های اینترنت همراه اول سال 1401 + قیمت - راهنمای خرید

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنت شبانه همراه اول سال 1401 + قیمت و کد دستوری
به همراه کد دستوری فعال‌سازی بسته‌های اینترنت شبانه همراه اول

1. خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از فروشگاه همراه اول

راهنمای خرید اینترنت همراه اول از فروشگاه همراه اول

 • یکی از روش‌های خرید اینترنت همراه اول مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول است.
 • از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول شما می‌توانید از بین انواع بسته‌های اینترنت ارائه شده توسط این اپراتور، نظیر اینترنت روزانه و شبانه همراه اول، اینترنت نامحدود همراه اول و یا بسته‌های مناسبتی، ابتدا اقدام به انتخاب بسته مورد خود کرده و سپس با استفاده از مشخصات کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت هزینه آن کنید.

2. راهنمای فعال‌سازی و خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق #1*

ابتدا مشترکین همراه اول می بایست با شماره گیری #1* و انتخاب گزینه 5 و یا شماره گیری مستقیم #5*1*  وارد سامانه خرید بسته نوترینو همراه اول شوند.

پس از ورود به منوی 5، منوی بسته های نوترینو دیده می شود و مشترک نوع بسته نوترینو همراه اول مورد نظر خود را انتخاب می نماید:

خرید بسته الفا+

سپس در منو، بسته های نوترینو نمایش داده می شود و مشترک می تواند بسته اینترنت همراه اول مورد نظر را انتخاب نماید.

در مرحله بعد باید شماره‌ای که میخواهید اینترنت همراه اول روی آن فعال شود را وارد کنید. این شماره می تواند شماره خود مشترک و یا شماره دیگران باشد که وی  وارد می کند. در این رابطه منوی ذیل نمایش داده می شود:

 1. خودم
 2. شماره دیگری را وارد کنید.

پس از انتخاب شماره، خرید و فعال سازی اینترنت همراه اول مطابق با جدول زیر انجام می گردد (بطور مستقیم از طریق عملیات بانکی و یا لحاظ شدن در قبض مشترک)

در صورتی که مشترک دریافت کننده، بسته اینترنت همراه اول فعال دیگری داشته باشد، این موضوع به خریدار اطلاع رسانی می شود که وی نمی تواند بسته ای هدیه بدهد و فرآیند در این مرحله قبل از ارسال به درگاه بانک به پایان می رسد.

در صورت امکان هدیه دادن به دریافت کننده، مشترک خریدار (مشترک دائمی که برای اعتباری خرید می کند و یا مشترک اعتباری که برای خود یا دیگران خرید می کند) به درگاه بانک هدایت شده و پس از وارد کردن اطلاعات بانکی مبلغ بسته از حساب بانکی مشترک کسر و بسته مورد نظر برای دریافت کننده فعال می شود.

خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق #1*

 سرویس #1*

 • همراه اول به منظور تسهیل خرید بسته های نوترینو، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک تنها با یک بار مراجعه به سرشماره  #1* و واریز مبلغ بسته اینترنت همراه اول از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو همراه اول را فعال نماید.
 • بدین ترتیب دیگر مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به سرشماره  #1* ، بسته های نوترینو همراه اول را به سرعت و براحتی خریداری و فعال نمایند.
 • امکان خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق این درگاه برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان پذیر است.
 • کلیه مشترکین می توانند برای خود و یا مشترک دیگری اقدام به خرید بسته اینترنت همراه اول نمایند.
 • خط مشترک دائمی می بایست خط نرمال باشد.
 • دسترسی مستقیم به این سرویس از طریق شماره گیری #5 *1* ممکن می باشد.
 • برای مشاهده و یا فعالسازی بسته های اینترنت همراه اول کد #1* را شماره گیری کرده و یا به صفحه بسته های اینترنت مراجعه کنید.
 • چنانچه مشترک دریافت کننده بسته اینترنت  همراه اول، بسته فعال دیگری داشته باشد نمی توان بسته اینترنت مورد نظر را برای وی خریداری کرد.
 • قیمت بسته های نوترینویی که از طریق این درگاه فعال می شود، با قیمت فعلی بسته ها در سایر درگاه های ارتباطی همراه اول مانند #100* برابر است و تغییری نمی کند، اما مبلغ قابل پرداخت در حالتی که طی عملیات بانکی بسته اینترنت همراه اول فعال می گردد، با قیمت بسته متفاوت است.
 • مبلغ قابل پرداخت وی بابت خرید بسته اینترنت همراه اول برابر با قیمت بسته نوترینو + عوارض و مالیات بر ارزش افزوده (9 درصد قیمت بسته) می باشد.

3. خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن آپ

بسیاری از افراد هستند که به سبب کار و یا علائق‌شان به صورت مداوم باید وضعیت آنلاینی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشند. گروهی دیگر هستند که هر لحظه نیاز دارند برای کسب اطلاعات در مورد مسائل و مواردی که به دانستن آن نیاز دارند به اینترنت دسترسی داشته باشند.

بسته‌های اینترنت همراه این امکان را برای شما ایجاد کرده‌اند که در هرجا و مکانی که هستید بتوانید روی تلفن همراه هوشمند خود اینترنت داشته باشید.

آپ امکان خرید انواع مختلفی از بسته‌های اینترنتی در حجم و بازه زمانی گوناگون از اپراتورهای مختلف را برای شما فراهم کرده است.

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن آپ

با آپ می‌توانید به سادگی و در چند ثانیه بسته اینترنت همراه اول سیم کارت خود را خریداری کنید. انواع بسته‌های اینترنتی و طرح‌های هر اپراتور را مشاهده و با توجه به نیازتان سفارش دهید.

1.ابتدا گزینه بسته اینترنت را از صفحه اصلی آپ انتخاب کنید.

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن آپ

2. درصفحه ی جدید بایستی شماره تلفن همراه خود یا دیگری را وارد کنید وبه مرحله ی بعد بروید.

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن آپ

3. دراین مرحله نوع و مدت زمان اینترنت (روزانه- هفتگی- ماهانه) همراه اول را انتخاب کنید .

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن آپ

4. مرحله آخر روش پرداخت هزینه اینترنت را انتخاب کرده و خرید خود را کامل کنید. 

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن آپ

دانلود اپلیکیشن آپ

اپلیکیشن آپ این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا بدون خروج از خانه و قرار‌گیری در معرض بیماری‌های واگیردار همچون کرونا، کارهای روزمره خود در بخش‌های مختلف را انجام دهید. آپ بیش از ۳۰ خدمت کاربردی را ارایه می‌دهد که هر روز به تعداد و تنوع این خدمات نیز افزوده می‌شود.


4. خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن اسنپ

 • شاید نام برند اسنپ در ذهن بسیاری از ما هنوز با تاکسی اینترنتی گره خورده باشد، اما اسنپ مدت‌هاست که پا به مسیر دیگری گذاشته و با تبدیل شدن به یک سوپر اپلیکیشن برای بسیاری از کاربران حکم یک ابزار همه‌کاره را دارد.
 • سوپر اپلیکیشن‌ها در دنیای امروز جای مهمی در زندگی روزمره‌ی افراد پیدا کرده‌اند چرا که با استفاده از این اپلیکیشن‌های جامع و خدمات متنوع‌شان، نیاز به مراجعه‌ی حضوری به فروشگاه‌ها و مراکز ارائه‌ی خدمات و همینطور نصب چندین و چند اپلیکیشن برای انجام کارهای روزمره به صورت اینترنتی را از بین رفته است.

 حالا دراپلیکیشن اسنپ با انتخاب سرویس «اینترنت» می‌توانید به راحتی خرید اینترنت تلفن همراه را انجام دهید. 

 • لازم به ذکر است برای خرید اینترنت از طریق این اپ بایستی اپلیکیشن اسنپ را از طریق گوگل پلی به آخرین نسخه ارتقا دهید.

راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن اسنپ

1.ابتدا گزینه بسته اینترنت را از صفحه اصلی اسنپ انتخاب کنید.

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن اسنپ

2. درصفحه ی جدید بایستی شماره تلفن همراه خود یا دیگری را وارد کنید وبه مرحله ی بعد بروید.

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن اسنپ

3. دراین مرحله نوع و مدت زمان اینترنت (روزانه- هفتگی- ماهانه) همراه اول را انتخاب کنید .

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن اسنپ

4. مرحله آخرهزینه اینترنت را پرداخت کرده و خرید خود را کامل کنید. 

مراحل خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن اسنپ

دانلود اپلیکیشن اسنپ

 • با استفاده از سرویس خرید بسته اینترنت شما می‌توانید هر جا و هر زمان سیم کارت خود را با سوپر اپ اسنپ شارژ کنید یا بسته اینترنت بخرید.
 • اگر کاربر یکی از اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، رایتل یا آذرتل هستید، برای خرید شارژ سیم‌کارت کافی است در اپلیکیشن اسنپ برای خرید اینترنت گزینه «بسته اینترنت» را انتخاب کنید و با وارد کردن شماره موبایل و انتخاب اپراتور به آسانی عملیات پرداخت را انجام دهید.
 • دانلود اپلیکیشن اسنپ از طریق گوگل پلی
 • دانلود اپلیکیشن اسنپ از طریق سیب اپ

قوانین خرید و پرداخت هزینه بسته های اینترنت همراه اول از طریق #1*

قوانین خرید و پرداخت هزینه بسته های به شرح جدول ذیل می باشد:

 • در حالتی که پرداخت طی عملیات بانکی انجام می گردد، پیش از خرید بسته اینترنت همراه اول، مشخصات بسته و نیز هزینه آن (با احتساب مالیات و عوارض) جهت گرفتن تاییدیه به مشترک نمایش داده می شود و در صورت تأیید وی هزینه پرداخت و بسته اینترنت همراه اول فعال می گردد.
 • کلیه قوانین مربوط به استعلام وضعیت، اتمام و فعالسازی بسته رزرو، بسته های نوترینوی فعال شده از طریق #1* عینا با قوانین بسته های نوترینویی که از طریق سایر درگاه ها فعال می گردند، یکسان است.
 • بسته های روزانه، هفتگی و ماهانه همراه اول در خرید بسته برای خود یا دیگران از درگاه #1* ، تمدید خودکار حجمی و زمانی ندارند.
 • بنابراین در صورتیکه مشترک، خود اقدام به رزرو بسته دیتا نکند، پس از اتمام حجم یا زمان بسته روزانه هفتگی و یا ماهانه، مصرف دیتا وی با تعرفه عادی محاسبه می شود.

5. خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن همراه من

 • همراه اول ، اپلیکیشنی را با نام همراه من در اختیار مشترکین خود قرار داده است که از طریق آن می توانند کلیه خدمات سایت همراه اول را در اختیار داشته باشند.
 • در ابتدای ورود به برنامه بایستی در آن ثبت نام کنید.
 • پروسه ی ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن و دریافت کد فعال‌سازی و پس از آن انتخاب یک رمز عبور 8 رقمی برای خود ، انجام خواهد شد.
 • در صفحه ی اصلی برنامه، بسته ی اینترنتی شما همراه با مشخصات آن و همچنین صورت حساب میان دوره ی شما نمایش داده می شود که در پایین صورت حساب میان دوره با کلیک بر روی گزینه مشاهده جزئیات می توانید از جزئیات مصرف خود مطلع شوید.
 • امکانات اصلی برنامه در پایین صفحه نمایش قرار دارند و همچنین می توانید با کلیک بر روی سه خط افقی در بالا و سمت راست صفحه نمایش آن ها را مشاهده نمایید.
 • هر کدام از قسمت ها و امکانات برنامه my mci دارای قسمت ها و خدمات گوناگونی می باشند که شما را با تعدادی از آنها آشنا خواهیم کرد.

راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن همراه من

1- ابتدا اپلیکیشن همراه من همراه اول را دانلود و نصب کنید.

2- بعد از ورود، عملیات ثبت نام را انجام دهید و با نام کاربری «شماره تلفن» و پسوردی که در حین ثبت نام، وارد کردید، وارد همراه من همراه اول شوید.

3- صفحه اول یا همان صفحه اصلی، میزان بسته ای که از قبل خریداری کرده اید را به همراه اطلاعات تکمیلی و همچنین صورتحساب میان دوره در اختیار شما قرار می دهد که با کلیک بر روی « مشاهده جزئیات » در کنار صورتحساب میان دوره می توانید ریز کارکرد شماره تلفن خود را به همراه لینک پرداخت مشاهده کنید. از پائین صفحه بر روی « خدمات من همراه اول » کلیک کنید.

راهنمای خرید اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن همراه من

4- در صفحه باز شده بر روی گزینه اول یعنی « اینترنت نوترینو » همراه اول کلیک کنید.

4- در صفحه باز شده بر روی گزینه اول یعنی « اینترنت نوترینو » کلیک کنید.

5- اینک گزینه « بسته نوترینو » همراه اول را انتخاب نمائید.

5- اینک گزینه « بسته نوترینو » را انتخاب نمائید.

6- اینک صفحه ای جدید برای شما باز شده است که می توانید تمام بسته های مدنظر همراه اول خود را به همراه قیمت و ویژگی های آن مشاهده کنید. از این رو برای اعمال فیلتر مدنظر بر روی آیکون مشخص شده در کنار « تمام بسته ها » کلیک کنید.

6- اینک صفحه ای جدید برای شما باز شده است که می توانید تمام بسته های مدنظر خود را به همراه قیمت و ویژگی های آن مشاهده کنید. از این رو برای اعمال فیلتر مدنظر بر روی آیکون مشخص شده در کنار « تمام بسته ها » کلیک کنید.

7- هم اکنون می توانید فیلتر بسته های اینترنتی همراه اول را که شامل روزانهف هفتگی، ماهانه، دو ماه، 3 ماه، چهار ماه، شش ماهه و یکساله است را مشاهده و انتخاب کنید.

7- هم اکنون می توانید فیلتر بسته های اینترنتی همراه اول را که شامل روزانهف هفتگی، ماهانه، دو ماه، 3 ماه، چهار ماه، شش ماهه و یکساله است را مشاهده و انتخاب کنید.

8- بعد از جستجو در صفحات فیلتر شده، بسته خود را انتخاب کنید و بر روی عبارت نارنجی رنگ زیر بسته یعنی « فعال سازی این طرح » کلیک کنید و سپس بله را بفشارید تا بسته برای شما فعال شود.

8- بعد از جستجو در صفحات فیلتر شده، بسته خود را انتخاب کنید و بر روی عبارت نارنجی رنگ زیر بسته یعنی « فعال سازی این طرح » کلیک کنید و سپس بله را بفشارید تا بسته برای شما فعال شود.

 • هم اکنون بسته اینترنتی مدنظر شما با موفقیت فعال سازی شده است.

دانلود اپلیکیشن همراه من


6. خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از طریق اپلیکیشن بامن 24

 • همراه اول یکی از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات سیم کارت در کشور است. هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران حدود 73 میلیون مشترک دارد و 1245 شهر و بیش از 70 هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش قرار داده است.
 • اگر شما نیز جز مشترکین همراه اول هستید، ممکن است سوالاتی در رابطه با خرید بسته اینترنت همراه اول، روش های استعلام شارژ، تعرفه های همراه اول، بسته های اینترنتی همراه اول و بهترین بسته اینترنت همراه اول، انواع سیم کارت های همراه اول و اپلیکیشن همراه من داشته باشید.
 • اگر از مشترکین سیم کارت های اعتباری همراه اول هستید، اول از همه باید با روش های خرید بسته اینترنت همراه اول آشنا شوید.

 خرید بسته اینترنت همراه اول از سامانه بامن24

1- ابتدا اپلیکیشن بامن 24 را برای گوشی خود دانلود و نصب کنید.

 خریدبسته اینترنت همراه اول از سامانه بامَن24

2. در قسمت خرید بسته اینترنت پس از وارد کردن شماره سیم‌کارت، اپراتور شما به صورت خودکار تشخیص داده می­‌شود، اما در صورتی که شما ترابرد به همراه اول را انجام داده­‌اید، اپراتور خود را به صورت دستی در این بخش انتخاب نمایید.

 • سپس شما می‌توانید بر اساس نوع بسته، دوره و قیمت آن فیلتر کنید و بسته اینترنت همراه اول مورد نظر را به راحتی پیدا کنید.

 خریدبسته اینترنت همراه اول از سامانه بامَن24

دانلود اپلیکیشن بامن24

ویژگی‌های اپلیکیشن بامن24

 • مشاهده و پرداخت صورتحساب پایان دوره و میان دوره
 • مشاهده موجودی و خرید شارژ (ویژه مشترکین اعتباری)
 • دریافت گزارش کامل ریز مکالمات و خلاصه کارکرد
 • فعالسازی، خرید و مشاهده گزارش مصرف بسته های نوترینو
 • مشاهده و فعالسازی بسته ­های تخفیفی و هدایا
 • انتقال اعتبار و افزایش بستانکاری
 • نمایش مشخصات مشترک و سیم کارت (PIN و PUK)
 • مشاهده و فعالسازی خدمات و انجام خدمات غیر حضوری
 • دسترسی آنلاین به پشتیبانی
 • مشاهده امتیاز و بهره مندی از جوایز باشگاه مشتریان همراه اول

7. خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران با همراه کارت

 • یکی از روش‌های مرسوم و رایج برای خرید بسته اینترنت همراه اول استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت مثل همراه کارت است. این اپلیکیشن‌ها به شما اجازه می‌دهند تا بتوانید با انتخاب بسته مورد نظر خود و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، اقدام به خرید بسته اینترنت همراه اول دائمی و اعتباری نمایید.
 • در قسمت خرید بسته اینترنت در اپلیکیشن همراه کارت، می‌توانید همه بسته های اینترنت همراه اول (ساعتی، روزانه، شبانه، هفتگی، ماهانه، بلند مدت، نامحدود و …) را مشاهده و خریداری کنید.
 • * خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران از طریق منوی مخاطبین یا وارد کردن شماره آنها در بخش خرید بسته اینترنت امکان‌پذیر است.
 • * سایر خدمات اپراتور همراه اول از جمله خرید شارژ و پرداخت قبض دائمی نیز در همراه کارت ارائه شده است.
 • * علاوه بر امکان خرید بسته اینترنت از مبدا تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب، می‌توانید خرید بسته را از طریق کیف پول همراه کارت نیز انجام دهید که با استفاده از آن دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی نیست.

راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول با اپلیکیشن همراه کارت

1- ابتدا اپلیکیشن همراه کارت را برای گوشی خود دانلود و نصب کنید.

 • وارد صفحه ی خرید بسته اینترنت شوید و اپراتور همراه اول را انتخاب نمایید.

1- ابتدا اپلیکیشن همراه کارت را برای گوشی خود دانلود و نصب کنید.

2. شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

 راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول با اپلیکیشن همراه کارت

3. در این قسمت بسته‌های مختلف ارائه شده همراه اول را مشاهده می‌نمایید با انتخاب یکی از بسته‌های اینترنت همراه اول به مرحله بعدی بروید.

3. در این قسمت بسته‌های مختلف ارائه شده همراه اول را مشاهده می‌نمایید با انتخاب یکی از بسته‌های اینترنت همراه اول به مرحله بعدی بروید.

4. در این مرحله بسته انتخاب شده همراه اول و مبلغ قابل پرداخت برای خرید بسته اینترنتی همراه اول را مشاهده می‌نمایید. پس از تایید گزینه پرداخت را انتخاب نمایید.

 راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول با اپلیکیشن همراه کارت

5. در مرحله آخر خرید بسته اینترنت همراه اول با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود نسبت به پرداخت هزینه بسته اینترنت همراه اول اقدام نمایید.

راهنمای خرید بسته اینترنت همراه اول با اپلیکیشن همراه کارت

دانلود اپلیکیشن همراه کارت

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

 • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

 • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟