چهار مدل مفهومی از خودرهای فعلی
13/08/1395 - 11:28
گالری عکس: خودران‌های جدید کیا در نمایشگاه SEMA 2016
شرکت خودروسازی کیا چهار مدل خودروی خودران مفهومی از مدل‌های جاری خود را در نمایشگاه SEMA 2016 شهر لاس‌وگاس به نمایش گذاشت. در نگاه اول، این خودروها بسیار مجهز و پیشرفته به نظر می‌رسند.

1606683296_1_0.gif

کیا یکی از خودروسازی‌های معروف کره جنوبی است. این شرکت نیز طرح‌هایی برای خودروهای آینده در دست توسعه دارد و می‌خواهد از رقابت برای عرضه خودران‌ها عقب نیفتند. به همین دلیل، در نمایشگاه لاس‌وگاس ۲۰۱۶ چهار مدل خودروی مفهومی جذاب و عجیب رونمایی کرد. کیا می‌گوید این خودروها نه برای رانندگی بلکه برای زندگی طراحی شدند. 

راننده این خودروها می‌تواند به راحتی در خودرویش زندگی کند، تلویزیون تماشا کند و به بازی بپردازد. کیا می‌گوید تعریف متفاوتی از خودران‌ها دارد و به دنبال پیاده‌سازی این ایده هستند که وقت راننده را برای کارهای دیگر در خودرو آزاد کنند. راننده در طول یک مسیر باید بتواند هر کار دیگری دوست دارد، انجام بدهد. 

در مدل‌های مفهومی خودروهای کیا، چندین نفر می‌توانند رودررو با هم صحبت کنند، روی نمایشگر ۴۰ اینچی سامسونگ تلویزیون تماشا کنند و با استفاده از تبلت‌ها خودرو را کنترل کنند. تصاویر این چهار مدل خودران آینده کیا را می‌توانید در ادامه ببینید. قرار است این خودروها تا سال ۲۰۳۰ وارد بازار شوند:

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟