روی سنگ‌فرش هر خیابان عشق آیفونی خفته است!
گالری عکس: در صف‌های طولانی خریداران آیفون ۷ چه خبر است؟
عرضه آیفون‌های جدید اپل در سراسر دنیا شروع شده و همان‌طور که انتظار داشتیم؛ باز هم شاهد صف‌های طولانی؛ کارتن‌خواب‌ها و کلی خبر و حاشیه درباره اولین خریداران آیفون ۷ در کشورهای مختلف هستیم.

در حالی که این روزها بحث بر سر چرایی این رفتار بالا گرفته است و در شبکه‌های اجتماعی موافقان و مخالفان به نزاع با یکدیگر و توجیه دلایل خود هستند؛ واقعیت عینی و غیرقابل‌انکار حضور مردم عادی و کاربران در صف‌های طولانی چند شبانه‌روزی جلوی فروشگاه‌های اپل است. این کاربران در این صف‌ها چه‌کار می‌کنند و چگونه خود را سرگرم خواهند کرد؟ واکنش اولین خریدار آیفون ۷ چیست؟ عشق به آیفون در کف خیابان چگونه ظهور و بروز می‌کند؟ فرهنگ کاربران مشتاق خرید آیفون در اولین روزهای عرضه آن چگونه است. تصاویر زیر می‌توانند برخی از این سوال‌ها را پاسخ دهند. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال