گالری عکس CES 2016: ساعت‌های هوشمند هواوی مناسب خانم‌ها
17 دى 1394
هواوی در نمایشگاه CES دو ساعت هوشمند مناسب خانم‌ها برای سال 2016 به نام‌های Jewel و Elegant معرفی کرد. هر دو ساعت از طراحی دایره‌ای و رنگ طلایی بهره می‌برند و جنس آن‌ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

ساعت جوئل از سنگ‌های مدل سواروفسکی در دور تا دور ساعت استفاده می‌کند که به نظر غالب کارشناسان زیاد زیبا نشده است و چشم‌نواز نیست. تعداد این سنگ‌ها 68 عدد و اندازه هریک 1.5 میلی‌متر است. طراحی کلی این ساعت‌ها همانند مدل‌های قبلی ساعت‌‌های هوشمند هواوی بزرگ و بندی است که به نظر می‌رسد برای دست‌های کوچک و باریک زیاد قشنگ نباشند. افرادی که از ساعت جوئل هواوی و این سنگ‌ها خوششان نیاید می‌توانند به سراغ ساعت الگانت بروند که به جای سنگ از نقاط حکاکی استفاده می‌کند. پس‌زمینه این ساعت‌ها را می‌توان به ده مدل تغییر داد. 

این ساعت‌ها با هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS سازگاری دارند و شما اگر یک دستگاه موبایل اندرویدی یا آیفون داشته باشید؛ می‌توانید این ساعت‌ها را با ان تنظیم کنید. مشخصات سخت‌افزاری و باتری این ساعت‌ها همانند سابق هنوز تعریفی نیست و به سختی می‌توان ساعت‌ها را سفارشی‌سازی کرد. ساعت الگانت 499 دلار قیمت دارد ولی ساعت جوئل صد دلار گران‌تر است. 

برچسب: