حمید نیک‌‌روش

گوگل در ماه اکتبر وعده کنترل مجوزهای تک‌تک افزونه‌های کروم را داده بود و بالاخره این ویژگی در اواخر ماه دسامبر 2018 از راه رسید. از حالا به‌بعد، افزونه‌های کروم نیازی به "تمام داده‌های وبسایتی که بازدید می‌کنید ندارند."
ابزارهای پیش‌ساخته ویندوز که مخصوص بکاپ‌گیری هستند از جمله امکانات عالی این سیستم‌عامل محسوب می‌شوند. در این مقاله قصد داریم روش ساخت یک ایمیج بکاپ کامل از پی‌سی بدون این‌که نیازی به نصب ابزار سوم داشته باشید را به‌شما معرفی کنیم.
چگونه با استفاده از گوگل Gboard فایل‌های GIF شخصی‌سازی شده بسازیم
30 ارديبهشت 1397
گاهی اوقات فایل‌های GIF به بهترین شکل ممکن منظور را می‌رسانند. ولی در سایر مواقع، این چهره شما است که منظور را می‌رساند. اما، حالا می‌توانید با استفاده از Gboard روی هر دو پلتفرم iOS یا اندروید و ویژگی جدید ساخت GIF آن چیزی که سعی در بیان‌اش را دارید به مخاطب خود انتقال دهید.
با این وبسایت‌ها عکس‌ها را آنلاین و بدون افت کیفیت فشرده کنید
08 فروردين 1397
اشتراک‌گذاری عکس در شبکه‌های اجتماعی از جمله نیازهای روزمره کاربران اینترنت شده و در این راه گاهی نیاز به فشرده کردن عکس‌ها داریم تا راحت‌تر در این فضا انتشار پیدا کنند. ولی یک مشکل وجود دارد: از دست رفتن کیفیت عکس. اما، در این مطلب وبسایتی را به‌شما معرفی می‌کنیم که به‌کمک آن و با یک اشاره می‌توانید عکس‌ها را بدون افت کیفیت فشرده کرده و خیلی سریع در فضای اجتماعی به‌اشتراک بگذارید. خواندن این مطلب را از دست ندهید.
همیشه بعضی از نقاط خانه هستند که قادر به‌دریافت سیگنال مناسب نیستند. شاید آشپزخانه و شاید هم جایی در زیرزمین و پارکینگ. سیستم‌های وای‌فای مش قادر هستند تا این مشکل را به‌طور کامل برطرف کنند.
با این استراتژی‌های موفقیت، خود را برای 15 سال آینده آماده کنید
21 تير 1396
آینده در چشم بر هم زدنی از راه می‌رسد. اما سؤال مهمی که در این بین وجود دارد این است که آیا خود را برای تحولاتی که در 15 سال آینده به وقوع خواهند پیوست آماده کرده‌اید؟ اگر انسان دوراندیشی نبوده‌اید، بهتر است از هم‌اکنون برنامه‌ریزی کنید و با یک استراتژی مشخص و راهگشا خود را برای آینده‌ای پرشکوه آماده کنید. سؤالاتی که به‌طور مرتب در ذهن خود تکرار می‌کنید و پاسخ‌هایی که برای این سؤالات دارید، خط‌ مشی حرکتی و استراتژی‌های بلندمدت سازمان شما را تعیین خواهند کرد.
اشتراک در حمید نیک‌‌روش
پشتیبانی توسط ایران دروپال