اکسس‌پوینت‌های مجهز به فناوری Smart Antenna زایکسل
شرکت زایکسل از سری جدید اکسس‌پوینت‌های حرفه‌ای و رده بالای خود برای مراکز صنعتی پرده‌برداری کرد. در این سری با نام WAC6500 سه محصول قرار داده شده است که همگی به فناوری اختصاصی Smart Antenna مجهز هستند.

1606683296_1_0.gif

زایکسل می‌گوید این فناوری الگوهای امواج رادیویی را به‌صورت پویا محاسبه و تغییر می‌دهد تا بهترین کارایی روی فرکانس‌های کاری و پهنای‌باند تعریف شده به‌دست آید. اکسس‌پوینت‌های مجهز به Smart Antenna نسبت به مدل‌های معمولی دامنه بزرگ‌تری را پوشش‌دهی و فاصله بیش‌تری برای برقراری یک ارتباط مطمئن و پایدار فراهم می‌کنند.

اکسس‌پوینت WAC6503D-S در رده AC1750 عرضه شده است و از فناوری‌های MIMO 3×3 و PoE پشتیبانی می‌کند. دو اکسس‌پوینت WAC6502D-S و WAC6502D-E در رده AC1200 هستند و از فناوری MIMO 2×2 در کنار PoE بهره می‌برند. تنها محصول WAC6502D-E به آنتن‌های خارجی مجهز هستند و دو اکسس‌پوینت دیگر آنتن‌های داخلی دارند و برای نصب روی سقف و دیوار طراحی شده‌اند.

همچنین، هر سه این دستگاه‌ها به ابزار ZON مجهز هستند. ZyXEL One Network امکان کپی پیکربندی یک اکسس‌پوینت به روی اکسس‌پوینت دیگر را فراهم می‌کند تا نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها ساده و سریع شود. به دلیل این‌که قرار است از این دستگاه‌ها در مراکز صنعتی و بزرگ استفاده شود، امواج رادیویی قدرت خروجی 30dBm دارند و حساسیت سیگنال‌های دریافتی تا  منفی 102dBm است. استفاده از چند SSID، ابزارهای لود بالانسینگ، مدیریت پهنای‌باند، تقویت‌کننده آنتن و سیگنال، شناسایی محدوده پوشش‌دهی و VLAN از دیگر قابلیت‌های ارائه شده روی این دستگاه‌ها هستند. قیمت اعلام شده برای این اکسس‌پوینت‌ها 850 دلار برای مدل بالاتر و 650 و 615 دلار برای مدل‌های پایین‌تر است. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟