Nighthawk S8000
سوییچ خانگی مخصوص مالتی‌مدیا و بازی نت‌گیر
سری Nighthawk تجهيزات شبکه نت‎گیر از اعتبار و ارزش بالایی بین افکار عمومی‎ برخوردار هستند. در نمايشگاه CES 2017 نیز این شرکت با ارائه سویچ رسانه و گیمینگ Nighthawk S8000 به تولید و ارتقا خانواده Nighthawk ادامه داده است.

Nighthawk S8000 قصد دارد تا به درخواست بالای نیازهای چند رسانه‎ای خانگی پاسخ داده و آن را بهینه سازی کند. هر کدام از پورت‎های اترنت 8 گیگابیتی این دستگاه می‎تواند به طور مستقل پیکربندی شود تا این اطمینان حاصل شود که عملکرد دستگاه متصل شده به درستی بهینه سازی شده است. Nighthawk S8000 همچنین از قابلیت تجمیع پورت نیز پشتیبانی کرده و این امکان را فراهم می‎کند تا برای رساندن سرعت انتقال یک اتصال منفرد به حداکثر 4 گیگابیت در ثانیه تا 4 پورت را با هم ترکیب کرد. از این لینک هم می‎توان برای تقویت توان عملیاتی فراتر از میزان ممکن روی یک پورت واحد و همین‎طور در موارد بروز خطا به عنوان اتصالات کمکی استفاده کرد.

S8000 به عنوان یک دستگاه شبکه لایه 2، بار سنگین بعضی از وظایف را از دوش روتر برمی‎دارد. نرم افزار Web Managed (Plus) Switch نت‎گیر نیز امکاناتی مثل کیفیت خدمات (QoS) مبتنی بر پورت، محافظت از حملات محروم سازی از خدمات (DoS)، و 4 سطح از اولویت بندی ترافیک را فراهم می‎کند.

تاریخ عرضه جهانی Netgear S8000 برای ماه مارس 2017 و با قیمت 99.99 دلار در نظر گرفته شده است.

برای مشاهده دیگر اخبار نمایشگاه CES 2017 می‎‎‎‎‌توانید اینجا کلیک کنید.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال