Nighthawk S8000
سوییچ خانگی مخصوص مالتی‌مدیا و بازی نت‌گیر
سری Nighthawk تجهيزات شبکه نت‎گیر از اعتبار و ارزش بالایی بین افکار عمومی‎ برخوردار هستند. در نمايشگاه CES 2017 نیز این شرکت با ارائه سویچ رسانه و گیمینگ Nighthawk S8000 به تولید و ارتقا خانواده Nighthawk ادامه داده است.

1606683296_1_0.gif

Nighthawk S8000 قصد دارد تا به درخواست بالای نیازهای چند رسانه‎ای خانگی پاسخ داده و آن را بهینه سازی کند. هر کدام از پورت‎های اترنت 8 گیگابیتی این دستگاه می‎تواند به طور مستقل پیکربندی شود تا این اطمینان حاصل شود که عملکرد دستگاه متصل شده به درستی بهینه سازی شده است. Nighthawk S8000 همچنین از قابلیت تجمیع پورت نیز پشتیبانی کرده و این امکان را فراهم می‎کند تا برای رساندن سرعت انتقال یک اتصال منفرد به حداکثر 4 گیگابیت در ثانیه تا 4 پورت را با هم ترکیب کرد. از این لینک هم می‎توان برای تقویت توان عملیاتی فراتر از میزان ممکن روی یک پورت واحد و همین‎طور در موارد بروز خطا به عنوان اتصالات کمکی استفاده کرد.

S8000 به عنوان یک دستگاه شبکه لایه 2، بار سنگین بعضی از وظایف را از دوش روتر برمی‎دارد. نرم افزار Web Managed (Plus) Switch نت‎گیر نیز امکاناتی مثل کیفیت خدمات (QoS) مبتنی بر پورت، محافظت از حملات محروم سازی از خدمات (DoS)، و 4 سطح از اولویت بندی ترافیک را فراهم می‎کند.

تاریخ عرضه جهانی Netgear S8000 برای ماه مارس 2017 و با قیمت 99.99 دلار در نظر گرفته شده است.

برای مشاهده دیگر اخبار نمایشگاه CES 2017 می‎‎‎‎‌توانید اینجا کلیک کنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟