D-Link DXS-3400
سوییچ مدیریتی ده گیگابیتی مراکزداده
شرکت «دی‌لینک» از یک سوییچ لایه سه‌مدیریتی کامل ده گیگابیتی برای کسب‌وکارهای حرفه‌ای و مراکز داده رونمایی کرد. سوییچ DXS-3400 مجهز به ۲۴ درگاه است که از این تعداد ۲۰ درگاه RJ45 ده گیگابیتی یا +SFP ده گیگابیتی و چهار درگاه +SFP ترکیبی ده گیگابیتی است.

برای مدیریت کنسول این سوییچ می‌توان از درگاه‌های RJ45 یا Mini USB استفاده کرد. ظرفیت این سوییچ ۴۸۰ گیگابیت بر ثانیه است و حداکثر نرخ فوروارد اطلاعات ۳۵۷.۱۲ مگابسته در هر ثانیه خواهد بود. به علاوه، حافظه بافر چهار مگابایتی و جدول آدرس‌های MAC حداکثر ۴۸ کیلوبایتی است. این سوییچ در هر دو نوع شبکه‌های کابلی مسی و فیبر نوری قابلیت کار کردن دارد و می‌تواند در مراکز داده پرسرعت با حداقل تأخیر به کار گرفته شود.

این سوییچ در هر دو لایه ۲ و لایه ۳ کار می‌کند و می‌تواند عملیات‌های VLAN، مسیریابی inter-VLAN، مالتی‌کستینگ، کیفیت سرویس، پروتکل VRRP، پروتکل مسیریابی اطلاعات(RIP)،اRIPng ،PBR و برخی ویژگی‌های امنیتی را در لایه ۳ پیاده‌سازی کند. این سوییچ برای استفاده در شبکه‌های با قابلیت دسترس‌پذیری بسیار بالا طراحی شده است و از دو منبع تغذیه افزونه قابل تعویض در حال اجرا (Swappable) سود می‌برد تا دستگاه هیچ‌گاه از کار نیفتد. همچنین، سه فن قابل تعویض Swappable افزونه دارد. این سوییچ با استفاده از چهار درگاه ده گیگابیتی SFP+ از قابلیت Physical Stacking پشتیبانی می‌کند. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال