گفت‌وگو با آیدین عدالت مدیرعامل شرکت رهنمون فناوری اطلاعات
تماشا کنید: سرورهای ایسوس در بازار شبکه ایران
مهندس آیدین عدالت صاحبنظر در حوزه زیرساخت و شبکه و مدیرعامل شرکت رهنمون فناوری اطلاعات و نماینده انحصاری سرورهای ایسوس در ایران در این ویدئو نحوه تامین تجهیزات زیرساخت و شبکه در شرایط تحریم با قیمت مناسب و با دستیابی مطمئن به آن را مطرح می کنند.

این ویدئو از مجموعه گفت و گوهای تخصصی است که با استاتید، سخنرانان، مدرسین، مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف انجام شده که می توانید آن را بصورت ویدیویی تماشا کنید.

در سلسله مباحث مربوط به بررسی کسب و کارهای موفق و شیوه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به منظور شتاب‌دهی و هوشمند‌سازی کسب و کارها، در این ویدئو با مهندس آیدین عدالت، عضو اسبق هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و مدیرعامل شرکت رهنمون فناوری اطلاعات، صاحبنظر در حوزه زیرساخت و شبکه در محل برگزاری همایش و نمایشگاه محصولات مرتبط با حوزه زیرساخت و شبکه در هتل اسپیناس تهران به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

از جمله نکات کلیدی مصاحبه به شرح ذیل می‌باشد:

 • چالش های موجود در بازار ایران در حوزه زیرساخت و شبکه.
 • راه‌کارهای ایشان برای تامین تجهیزات مورد نیاز.
 • برند HP و یا  ASUS؟
 • آیا امکان رقابت محصولات ایسوس با اچ پی در ایران وجود دارد؟
 • سبد تجهیزات ایسوس چیست؟
 • چه مزایا و معایبی برای نمایندگان در این حوزه قائل هستید؟
 • برنامه‌های آتی شرکت چیست؟
 • ...

  مطلب پیشنهادی

  تماشا کنید: تبادل‌نظر با دكتر فرزاد ابراهيمی متخصص اينترنت اشيا

علاقمندان به دریافت پاسخ سوالات فوق و فهم نیازهای حال حاضر و مرتبط با تجهیزات شبکه و زیرساخت را به مشاهده ویدئوی ذیل جلب می‌کنیم.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال