آیا در انتخاب زنگ گوشی سردرگم شده‌اید
بیشتر از یک زنگ برای گوشی اندرویدی خود انتخاب کنید (بدون نیاز به روت)
حتما برای شما هم پیش آمده که بین چندین زنگ مخصوص گوشی قادر به‌انتخاب نباشید. حالا می‌خواهیم یک راه‌کار بسیار جالب را به‌شما آموزش دهیم تا به‌کمک آن بدون این‌که نیازی به‌روت کردن اندروید داشته باشید هر دو را به‌عنوان زنگ گوشی یا همان رینگتون انتخاب کنید. در این روش رینگتون‌های اندروید و صدای دریافت پیامک به‌صورت رندوم انتخاب می‌شوند.

اندروید یکی از بهترین سیستم‌عامل‌های حال حاضر برای انجام هرگونه ترفند و حقه‌ای است که دوست دارید انجام دهید. یکی از این ترفندها امکان تعیین چندین زنگ و صدای نوتیفیکیشن برای اسمارت‌فون اندرویدی شما است. بیشتر اوقات بیشتر از یک زنگ محبوب داریم که تمایل داریم آن‌را به‌عنوان زنگ گوشی خود انتخاب کنیم. اما، همان‌طور که آگاه هستید اندروید در هر زمان تنها از یک رینگتون پشتیبانی می‌کند. با این حال، روشی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید زنگ گوشی خود را رندوم کنید. با ما همراه باشید.

چگونه بدون روت کردن بیشتر از یک زنگ برای گوشی اندرویدی تعیین کنیم

روش این کار بسیار ساده است و برای انجام آن نیاز به یک اپلیکیشن خیلی جالب دارید. با استفاده از این اپ و انجام این روش مطمئن باشید برای انتنخاب زنگ گوشی و صدای پیامک کلافه نمی‌شوید.

مراحل تنظیم زنگ‌های رندوم با استفاده از اپ RandTune Android

1- در ابتدا، اپلیکیشن بی‌نظیر RandTune را روی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. برای این کار باید مجوز صادر کنید.

2- بعد از نصب، برنامه را راه‌اندازی کنید. سه بخش را مشاهده می‌کنید: یکی برای زنگ گوشی، یکی برای صدای پیامک و دیگری برای زنگ ساعت.

3- حالا به تب نگاه کنید. پشت تب Shuffle تب نوتیفیکیشن را مشاهده می‌کنید. روی دکمه (Add(+sign کلیک کنید. از شما خواسته می‌شود تا یک پلی‌لیست درست کنید.

4- بعد از این‌که پلی‌لیست را ساختید می‌توانید از دایرکتوری گوشی یا یکی از مسیرهای داخل فضای ذخیره آن، یک پوشه موسیقی بسازید. حتی می‌توانید تنها یک فایل انتخاب کنید.

5- حالا وارد صفحه هوم اپ شوید تا گزینه‌های "Calls"، "SMS" و "Alarm" را ببینید. روی هر کدام که ضربه بزنید یک لیست زیر آن‌ها باز می‌شود. از هر کدام که تمایل دارید آلبوم اخیرا ساخته شده را انتخاب کنید.

تمام! از حالا به‌بعد بیشتر از یک زنگ برای گوشی دارید. همین کار را برای SMS و زنگ ساعت انجام دهید.

مراحل تنظیم زنگ‌های رندوم با استفاده از اپ Random Ringtones

با این اپ هم می‌توانید زنگ‌های رندوم برای گوشی تعیین کنید. کاربران می‌توانند به‌انتخاب خودشان تا سه زنگ را تعیین کنند. با هر تماسی که دریافت می‌کنید Shuffle یکی از زنگ‌ها را انتخاب می‌کند.

1- ابتدا، اپ Random Ringtones را دانلود و روی اسمارت‌فون اندرویدی خود نصب کنید.

2- در این قسمت یک صفحه خوشامدگویی مانند شکل زیر می‌بینید. برای ادامه روی دکمه "Skip" ضربه بزنید.

3- بعد از مشاهده صفحه‌ای مانند شکل زیر می‌توانید به‌انتخاب خودتان سه زنگ را تعیین کنید.

4- زنگ موردنظرتان را به‌راحتی از داخل این اپ انتخاب کنید.

5- وقتی تمام شد روی "Start Random" که در قسمت بالا، سمت چپ قرار دارد ضربه بزنید.

6- در این قسمت باید مجوز تغییرات احتمالی در بخش تنظیمات سیستم را صادر کنید. ادامه دهید و دوباره روی Start Random کلیک کنید.

این روش هم به‌همین سادگی به‌پایان رسید. اپلیکیشن فوق پیامی تحت‌عنوان "Ringtones Saved Successfully" می‌دهد. از حالا به‌بعد، اپ زنگ‌های تعیین شده را به‌صورت رندوم پخش می‌کند.

برچسب: