پورت جانبی مک‌بوک
راهکار طلایی +Hub برای تمام مشکلات USB-C
دقت کرده‌اید وقتی اولین نسخه محصولی از اپل وارد بازار می‌شود، همیشه یک جای کار می‌لنگد؟! این مقاله به راهکار رفع مشکل USB-C مک‌بوک جدید این شرکت اختصاص دارد.

وقتی اپل اعلام کرد که مک‌بوک جدیدش یک پورت USB-C دارد، بسیاری در این تعجب بودند که دستگاه‌های قدیمی‌شان را چطور متصل کنند. حالا یک پورت جدید به نام +Hub محصول No NDA، این نگرانی اپل دوستان را رفع کرده است. این پورت با طراحی طلایی براق به دست شما می‌رسد و نظر آنانی که به دنبال کمی تجملات در زندگی هستند را به خوبی جلب می‌کند.

+Hub تمام پورت‌هایی که یک کاربر مک‌بوک به آنها نیاز خواهد داشت، از جمله دو پورت USB-C، یک کارت‌خوان SDXC ، یک پورت نمایشگر و سه پورت شارژ USB-A را در خود دارد. این پورت در کنار این قابلیت‌ها یک باتری لیتیوم داخلی هم دارد که می‌تواند هر تلفنی را شارژ کند.

خود دستگاه از آلیاژی از آلمینیوم ساخته شده که آن را بسیار سبک و بادوام کرده است. این پورت 12.2 سانتی‌متر طول و 3.8 سانتی‌متر عرض دارد، پس می‌توانید آن را به راحتی در جیب‌تان گذاشته و هرجا ببرید. اما اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید باید کمی محتاط‌‌تر باشید. با پیش‌پرداخت مبلغی معادل 3999 دلار روی صفحه کیک‌استارتر این دستگاه، یک +Hub آب‌طلای 24 عیار و یک آداپتور اضافی آب‌طلا شده دریافت می‌کنید که اسم و جمله دلخواه شما روی آن حک شده است.

البته اجباری در انتخاب مدل گران‌ قیمت آن نیست. +Hub به محض این‌که سرمایه اولیه کیک‌استارتر آن به 250 هزار دلار برسد با رنگ طلایی (نه 24 عیار) و خاکستری در دسترس خواهد بود. فروش محصول در اواخر ماه ژوئن 2015 به مشتریان اولیه آغاز خواهد شد. با پرداخت 79 دلار می‌توانید صاحب نسخه پایه +Hub بهمراه یک آداپتور اضافی شوید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟