تمهیدات تازه مایکروسافت برای جذب کاربران به اسکایپ
بدون اکانت اسکایپ با دیگران چت کنید
مایکروسافت مشغول کار روی اسکایپ است تا برای کاربران این امکان را فراهم کند که بدون داشتن اکانت کامل از آن استفاده کنند. پیش از این؛ اسکایپ چت گروهی با میهمانان را امکان‌پذیر کرده بود و حالا مایکروسافت تصمیم دارد تا تمام قابلیت‌های تماس صوتی و تصویری را بدون این‌که کاربران اکانتی در این اپلیکیشن داشته باشند؛ در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

کاربران اسکایپ می‌توانند با ایجاد یک مکالمه ویژه؛ لینک آن را در اختیار هر کسی قرار دهند و از امکاناتی نظیر ارسال پیغام؛ تماس صوتی / تصویری و اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش به‌صورت رایگان و بدون نیاز به اکانت اسکایپ لذت ببرند.

اسکایپ بدون اکانت در حال حاضر روی بستر وب کار می‌کند و تعداد 300 نفر می‌توانند به چت گروهی بپیوندند؛ در حالی‌که با 25 نفر تماس  صوتی یا تصویری داشته باشند.

مکالمات کاربرانی که از اکانت اسکایپ استفاده نمی‌کنند و حکم میهمان را دارند؛ تنها 24 ساعت دوام می‌آورد. اما امکان تماس با خطوط ثابت یا بهره‌مندی از Skype Translator هم‌چنان نیاز به اکانت معمولی اسکایپ دارد. برای آغاز مکالمه اسکایپ بدون اکانت؛ باید وارد سایت اسکایپ شده و با کلیک بر روی "Start a Conversation" یک گروه چت درست کرد. بعد از آن؛ می‌توان لینک این گروه را با بقیه به اشتراک گذاشت.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟